معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه گفت: در صورت آگاهی‌بخشی کافی به دانش‌آموزان براساس فاکتورها شانس جذب دانشجو افزایش می‌یابد. " /> افزایش جذب دانشجو با آگاهی‌بخشی کافی به دانش‌آموزان | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

افزایش جذب دانشجو با آگاهی‌بخشی کافی به دانش‌آموزان

افزایش جذب دانشجو با آگاهی‌بخشی کافی به دانش‌آموزان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تربتحیدریه، حسین رضایی ظهر امروز در همایش «شناخت عالمانه و انتخاب آگاهانه» که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریه برگزار شد، گفت: هدف از برگزاری این همایش معرفی توانمندیهای این واحد دانشگاهی و ظرفیتهای آن در جذب دانشجو در طیف وسیعی از رشتههاست.

وی افزود: با توجه به تغییرات صورتگرفته در نحوه جذب دانشجو در سال آینده و ابهامات حاصلشده در انتخاب رشته در صورت آگاهیبخشی کافی به دانشآموزان تربتحیدریه (چه بهصورت مستقیم و چه بهصورت غیرمستقیم) براساس فاکتورهای زیادی شانس جذب دانشجو افزایش خواهد یافت.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریه اظهار کرد: توفیق هرچه بیشتر در این مسیر همکاری همهجانبه و همگرایی همه نیروهای دانشگاه چه هیئت علمی و چه کارمند را میطلبد و امیدواریم در فرصت باقیمانده برای انتخاب رشته دانشآموزان بتوانیم بخشهای بعدی این همایش را با حضور دانشآموزان و حتی والدین و مشاوران آنها و با حضور مؤثرتر اعضای هیئت علمی برای معرفی کاملتر گروههای آموزشی و رشتههای زیرمجموعه برگزار کنیم.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد