معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه گفت: در صورت آگاهی‌بخشی کافی به دانش‌آموزان براساس فاکتورها شانس جذب دانشجو افزایش می‌یابد. " />افزایش جذب دانشجو با آگاهی‌بخشی کافی به دانش‌آموزان | اخبار مشهد خراسان ما - Part 66156
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

افزایش جذب دانشجو با آگاهی‌بخشی کافی به دانش‌آموزان

افزایش جذب دانشجو با آگاهی‌بخشی کافی به دانش‌آموزان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تربتحیدریه، حسین رضایی ظهر امروز در همایش «شناخت عالمانه و انتخاب آگاهانه» که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریه برگزار شد، گفت: هدف از برگزاری این همایش معرفی توانمندیهای این واحد دانشگاهی و ظرفیتهای آن در جذب دانشجو در طیف وسیعی از رشتههاست.

وی افزود: با توجه به تغییرات صورتگرفته در نحوه جذب دانشجو در سال آینده و ابهامات حاصلشده در انتخاب رشته در صورت آگاهیبخشی کافی به دانشآموزان تربتحیدریه (چه بهصورت مستقیم و چه بهصورت غیرمستقیم) براساس فاکتورهای زیادی شانس جذب دانشجو افزایش خواهد یافت.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریه اظهار کرد: توفیق هرچه بیشتر در این مسیر همکاری همهجانبه و همگرایی همه نیروهای دانشگاه چه هیئت علمی و چه کارمند را میطلبد و امیدواریم در فرصت باقیمانده برای انتخاب رشته دانشآموزان بتوانیم بخشهای بعدی این همایش را با حضور دانشآموزان و حتی والدین و مشاوران آنها و با حضور مؤثرتر اعضای هیئت علمی برای معرفی کاملتر گروههای آموزشی و رشتههای زیرمجموعه برگزار کنیم.

خبر جدید  7 تکلیف مقام معظم رهبری به مسئولان روی زمین مانده است

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *