اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

افزایش سلامت اداری با الکترونیکی شدن فرآیندها

افزایش سلامت اداری با الکترونیکی شدن فرآیندها

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رشیدیان صبح دوشنبه در مراسم افتتاح ۷۲۷ پروژه مخابراتی که در استانداری خراسان رضوی برگزار شد اظهار کرد: وزارت ارتباطات در دولت یازدهم و دوازدهم خوب عمل کرده است و با حضور به هنگام خود سرعت خوبی به پروژه ها بخشیده است‌.

وی افزود: در شروع سال جاری( ۱۲ فروردین ) با حضور وزیر ارتباطات و وزیر کار، ۱۹ تفاهم نامه به امضا رسید و شاید برخی این موضوع را نمایش عنوان کردند و گمان نمی کردند تبدیل به عمل شود اما با پیگیری های صورت گرفته این تفاهم نامه ها رو به ازدیاد است و بیش از ۲۰ هزار اشتغال صورت گرفته است.
 
استاندار خراسان رضوی گفت: باید بتوانیم زیر ساخت ها را توسعه دهیم. در موضوع دولت الکترونیک استان پیش رویی بودیم و این الکترونیک شدن امور علاوه بر سرعت یافتن کارها، در سلامت اداری و افزایش سرعت ارائه خدمات موثر بوده و این روند شرایط بهتری را برای کسب خدمات دولتی فراهم می کند.

خبر جدید  مشهد و گرگان میزبان ۳۰۰عالم ایرانی و افغانی

وی ابراز کرد: هیئت دولت دستور داده مسئله مراجعات و ارباب رجوع در شان کرامت مردم صورت بگیرد. میز خدمت حضوری و الکترونیکی در استان در شورای اداری ابلاغ شده است و امیدواریم به ارائه افزایش خدمت مردم منجر شود.

رشیدیان با بیان اینکه به طور متوسط ماهانه ۴۵۰ هزار نامه الکترونیکی بین ادارات متصل به شبکه جا به جا می شود اظهار کرد: فقط از ابتدای سال تا کنون چهار میلیون و ۳۰۰ هزار نامه از طریق این بستر ارتباطی جابه جا شده که در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، تسریع امور و کاهش هزینه های جاری دستگاه های اجرایی بسیار موثر بوده است.

خبر جدید  دفاع از حقوق عامه موجب افزایش رضایت مندی از قوه قضاییه می شود

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *