مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی از افزایش یارانه‌های مددجویان این کمیته خبر داد. " /> افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) | اخبار مشهد خراسان ما - Part 61020
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)

افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد استان خراسان رضوی، حبیبالله آسوده با بیان اینکه مردم در هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمنان ایستادگی کردند، اظهار کرد: اتحاد، انسجام، غیرت دینی، غیرت ایرانی با منشأ ایمان، باور، توکل به خدا و ولیفقیه نعمت خدا هستند.

وی با اشاره بهتأسیس کمیته امداد به فرمان امام خمینی(ره) ۲۲ روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: این امر نشان داد در هر شرایطی باید به نیازمندان فکر کرد و از یاد آنها غافل نشد؛ چراکه هموارهاین اقشار همراه با نظام و رهبری بوده و پشتیبان پایدار انقلاب هستند.

خبر جدید  فعالیت اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی از افزایش یارانههای مددجویان کمیته امداد خبر داد و تصریح کرد: تمام ارکان نظام و دولت در تلاش هستند تا وضعیت مردم را با وجود تمام مشکلات اقتصادی، بهبود بخشند تا در شرایط ایجاد شده احساس تنهایی نکنند.

آسوده عنوان کرد: تجربه نشان داده هرجا متحد شدیم توانستیم مشکلات را برطرف کنیم و در مقابل زورگویان و دشمنان پیروز شویم.

خبر جدید  برای مردم درد آور است، ما ریشه داعش را کندیم ولی حالا سهمی از بازار سوریه و عراق نداریم / اگر مسئولان توجه نکنند این شعار هم به همان بلای اقتصاد مقاومتی دچار می‌شود

وی با تأکید بر اینکه صله رحم و انفاق موجب برکت و ثروت در جامعه میشود، مطرح کرد: اگر همکاری و همراهی کنیم فقر در جامعه از بین میرود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی، خدمت در کمیته امداد امام خمینی(ره) را مایه افتخار دانست و افزود: مددجویان زیرپوشش بهزیستی و کمیته امدادجزء اقشار آسیبپذیر جامعه هستند و باید حمایت شوند.

خبر جدید  افزایش ۲۰ درصدی حقوق کافی نیست

آسوده یادآور شد: اکنون بیش از ۲۰۵ هزار خانوار زیرپوشش خدمات کمیته امداد خراسان رضوی هستند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *