معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: اقتدار علمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سطح بین‌المللی به‌دلیل مکمل‌بودن علم و عمل است. " />اقتدار علمی ایران با همراهی علم و عمل | اخبار مشهد خراسان ما - Part 65334
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اقتدار علمی ایران با همراهی علم و عمل

اقتدار علمی ایران با همراهی علم و عمل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گناباد، مهدی یعقوبیاولریابی صبح امروز در مراسم جشن کوثر که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد برگزار شد با بیان سجایا و فضائل اخلاقی حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: زندگی پرافتخار و الهامبخش حضرت فاطمه(س) سرمشق زیبا و کاملی برای همه انسانهای با ایمان و بهویژه برای بانوان و دختران خداجو است که تأسی از سیره نبوی بانوی دوعالم درهای بهشت را به روی همگان باز کرده و میگشاید.

وی گرایش به الگو و تأثیرپذیری از آن در امور گوناگون و مختلف زندگی فردی و اجتماعی را ازجمله گرایشهای فطری انسان عنوان و خاطرنشان کرد: همه جوانان و جامعه دانشگاهی باید در راستای رسیدن به هدف متعالی و کمالاز بهترین و کاملترین الگوها که همانا خاندان عصمت و طهارت هستند بهره و تأسی بگیریم؛ چراکه سیره این عزیزان زندگانی سعادتمندانه دنیوی و اخروی را به دنبال خواهد داشت.

خبر جدید  درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد گناباد در مسابقات سوارکاری شهرستان

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد، دانشجویان را برگزیدگان جامعه و دانشجوی فرهیخته علمی را مظهر فاخر دانش، پژوهش، ادب و مهرورزی توصیف کرد و افزود: علم، دانش و اخلاقیات و تعهد همراه، توأم و لازمه همدیگر بوده و اقتدار علمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سطح بینالمللی بهدلیل مکمل بودن علم و عمل است.

یعقوبی ابراز امیدواری کرد که قشر دانشجو و فرهیخته دانشگاهی بهعنوان آیندهسازان ایران اسلامیبا تلاش مضاعف و حرکت در مسیر اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایران اسلامی را به یکی از کشورهای قدرتمند در عرصه علمی در جهان تبدیل کنند.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی سهم بسزایی در گسترش آموزش عالی دارد

وی با بیان چگونگی انتخاب و معرفی دانشجویان فرهیخته و ممتاز علمی تصریح کرد: بهمنظور تشویق و ایجاد انگیزه بین دانشجویان و پیشرفت در امور تحصیلی براساس دستورالعملها و بخشنامههای ابلاغی و با رعایت شاخصهای متعدددر هر سال تحصیلی دانشجویان ممتاز و فرهیخته علمی معرفی و در مراسمی مورد تجلیل قرار میگیرند.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد خطاب به دانشجویان فعال عرصه فرهنگی اظهار کرد: فعالیتهای فرهنگی در دوران دانشجویی و همگام با فراگیری علم و دانش، علاوه بر اینکه حس مشارکت و مسئولیتپذیری را در شما تقویت میکند بهعنوان تجربهای برای مدیریت آیندهتان قلمداد خواهد شد.

یعقوبی با بیان اینکه یکی از اولویتهای دانشگاه فعالیتهای فرهنگی و تقویت این امور است از دانشجویان خواست تا با توجه به بستری که مهیا هست در فعالیتهای فرهنگی دانشگاه مشارکت بیشتر داشته باشند.

خبر جدید  مسابقات قرآن و عترت بزرگ‌ترین دستاورد معنوی دانشگاه آزاد است

به گزارش آنا، در این آیین که مجتبی حسنزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد حضور داشت با اهدای لوح، دانشجویان ممتاز و فرهیخته علمی، فعالان عرصه فرهنگی، برگزیدگان بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت و مسابقات کتبی قرآن ستاد شاهد و ایثارگر و رتبههای برتر یادواره شهید ابراهیم هادی مورد تجلیل قرار گرفتند. تلاوت قرآن، پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و سرود دانشگاه آزاد اسلامی و مسابقه از دیگر برنامههای جشن میلاد کوثر بود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *