اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اقدامات رفاهی فرماندهی هنگ مرزی تایباد در کشور نمونه است

اقدامات رفاهی فرماندهی هنگ مرزی تایباد در کشور نمونه است

فرمانده مرزبانی خراسان‌رضوی گفت: اقداماتی که فرماندهی هنگ مرزی تایباد در دوران مسئولیت خود برای رفاه و آسایش خانواده‌های کارکنان انجام داده در کشور نمونه بوده و الگویی برای سایر هنگ های مرزی معرفی شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سردار ماشاالله جان‌نثار در مراسم افتتاح بوستان گلها که در منازل سازمانی حضرت ولیعصر(عج) در تایباد برگزار شد، اظهار کرد: حفاظت از مرزهای کشور کاری بسیار دشوار و ستودنی است از این رو بر ما واجب است تا محیطی امن برای خانواده‌های مرزبانان فراهم کنیم تا یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های آنان که دوری از خانواده است، کاسته شود.

خبر جدید  ۳۶ مصدوم در تصادف اتوبوس با کامیون/ حال مصدومان مساعد است

وی ادامه داد: خانواده بزرگ مرزبانی و انتظامی در این شهرستان مرزی همواره با حمایت از همسران خود مسیر را برای ارائه خدمات امنیتی بی دغدغه فراهم کرده‌اند. بدون شک زمانی که کارکنان ما در مرزها دغدغه آسایش خانواده را نداشته باشند، راحت‌تر می‌توانند برای حفاظت از مرز و بوم کشور تلاش کنند.

این مقام ارشد مرزبانی در استان مطرح کرد: قطعا حمایت‌های همه جانبه مسئولان می‌تواند نقطه امیدی برای برداشتن گام‌های موثر در راستای ایجاد امنیت و فراهم کردن فضایی شاد و مفرح برای خانواده‌های ناجا و نیز توسعه آن باشد.

خبر جدید  مدارس مشهد تعطیل شد

در ادامه این مراسم سرهنگ کاظم صمدی، فرمانده هنگ مرزی و مرزبانی درجه یک تایباد گفت: سال گذشته بر حسب دستور فرمانده مرزبانی خراسان‌رضوی مبنی بر ایجاد فضای تفریحی امن برای رفاه خانواده‌ها، طرح مجموعه تفریحی در منازل سازمانی آماده و به استان ارائه شد پس از قبولی طرح با همکاری شهردار و شورای شهر تایباد مدت یک سال با تلاش شبانه روزی این فرماندهی به ویژه واحد مهندسی رزمی اجرا و به بهره‌برداری رسید.

شیراحمد جهانی، رئیس شورای شهر تایباد نیز در این مراسم اظهار کرد: شهرداری و شورای شهر حمایت همه جانبه خود را از مردانی که برای ایجاد امنیت در مرزها تلاش می‌کنند اعلام می دارد و در این راستا آنچه در حد توان باشد انجام خواهد داد.

خبر جدید  کیفیت هوای مشهد در شرایط پاک قرار گرفت

وی در ادامه افزود: نیروهای مرزبانی در این شهرستان مرزی از شهر و دیار خود دور مانده‌اند تا امنیت همه جانبه را در مرزها برقرار کنند از این رو ایجاد اماکن تفریحی برای رفاه خانواده‌های آنان امری ضروری است.
انتهای پیام

اقدامات رفاهی فرماندهی هنگ مرزی تایباد در کشور نمونه است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *