اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

امام جمعه اهل سنت تربت جام انفجار اتوبوس پرسنل سپاه پاسداران را محکوم کرد

امام جمعه اهل سنت تربت جام انفجار اتوبوس پرسنل سپاه پاسداران را محکوم کرد

امام جمعه اهل سنت تربت جام با تسلیت به بازماندگان شهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این حرکت انتحاری ننگین با هدف لطمه زدن به وحدت و انسجام امت اسلامی و همدلی مثال زدنی مردم استان پر افتخار سیستان و بلوچستان طراحی شده است

به گزارش ایلنا از تربت جام، مولوی جامی الاحمدی امام جمعه اهل سنت تربت جام در پی حمله تروریستی شب گذشته به اتوبوس پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جاده خاش، با صدور پیامی ضمن محکوم کردناین اقدام جنایتکارانه ­تاکید کرد: ملت ایران بداند قطره قطره خون این شهیدان دلیل محکمی بر عزم راسخ خدمتگزاران آنها در گرفتن انتقام از ­دشمن پلید­است.

خبر جدید  قهرمانی خراسان رضوی در مسابقات ووشو کشور

شرح پیام امام جمعه اهل سنت به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر دست پلید استکبار و ارتجاع از آستین گروهکی شیطانی و اسلام نشناس بیرون آمد و جمعی از مدافعان امنیت کشور سرزمین مان را به خاک و خون کشید. جنایت ددمنشانه شب گذشته که منجر به شهادت و جراحت جمعی از مرزداران جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد در حالی رخ داد که به کوری چشم استکبار جهانی مخصوصا آمریکا جنایتکار امت اسلامی ۲۲بهمن و۴۰ سالگی انقلاب را با حضور تماشایی به جشن و سرور نشسته بودند

. حرکات شرم آور گروهک های تروریستی مزدور و جیره خوار که هر بار با شعارهای دروغین مذهبی و قومی در گوشهای از جهان اسلام فتنه انگیزی میکنند نشانهای آشکار از دوری این جماعت افراطی و ددمنش از اندیشههای انسان ساز پیامبر رحمت و اخلاق و غرق شدن بیش از پیش در منجلاب نفاق، جهل و تکفیر است.

خبر جدید  پنج هزار و ۵۰۰ تن ماهی خوراکی در خراسان رضوی تولید شد

اهل سنت شهرستان تربتجام ، ضمن تسلیت عروج ملکوتی شهدای والامقام و آرزوی شفای عاجل مجروحین این حرکت انتحاری ننگین که با هدف لطمه زدن به وحدت و انسجام امت اسلامی و همدلی مثال زدنی مردم استان پر افتخار سیستان و بلوچستان طراحی شده است، خواستار پیگیری و برخورد قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عوامل و ریشههای فاسد گروهک انصار الشیطان و تبیین و تقبیح اندیشههای مسموم گروهکهای تکفیری و ضد انقلاب از سوی علمای فرهیخته و انقلابی منطقه به خصوص ائمه جمعه و جماعات اهل سنت است. انشاءالله ملت ایران و عموم مسلمین عالم، با اعتصام بحبل الله و عمل به منویات روشنگرانه ولیّ امر مسلمین جهان امام خامنهای ، بزودی شاهد برافراشته شدن پرچم پر افتخار اسلام عزیز بر قلههای بلند جهان خواهند بود.

خبر جدید  قانون جدید بیمه شخص ثالث، راننده محور می شود

والسلام

۲۵ بهمن ۱۳۹۷

شرف الدین جامی الااحمدی

امام جمعه اهل سنت شهرستان تربتجام و مدیر حوزه علمیه احمدیه تربتجام


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *