اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

امام جمعه مشهد: امکانات مورد نیاز برای زیارت معلولان از سوی بهزیستی فراهم شود

امام جمعه مشهد: امکانات مورد نیاز برای زیارت معلولان از سوی بهزیستی فراهم شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، آیت الله سیداحمد علمالهدی ظهر امروز در دیدار با رئیس سازمام بهزیستی کشور اظهار داشت: فعالیت دوستان ما در بهزیستی استان قابل تقدیر است و الحمدلله جوابدهی به مردم با روی خوش از ویژگیهای این عزیزان است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مشکل ما در عرصه مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشور، خستگی و روزمرگی برخی مسئولان و مدیران در فعالیتهای روتین روزانهشان است.

آیت الله علم الهدی افزود: این نظام وابسته به پیغمبر(ص) باید توسعه جهانی بیابد و این تفکر، سنگلاخ حرکت ما در این مسیر است؛ ظرفیت ما در کشور آن قدر زیاد است که با بکارگیری درست همین ظرفیتها تمام مشکلات حل میشود.

خبر جدید  در نهمین جلسه رسیدگی به اتهامات پرونده پدیده چه گذشت؟

امام جمعه مشهد ادامه داد: امکانات مورد نیاز برای زیارت معلولان را با هماهنگی مسئولان استان ما فراهم کنید تا زیارت این عزیزان تسهیل شود.

آیت الله علم الهدی گفت: در بحث آسیبهای اجتماعی ما در مشهد مشکلات خاصی داریم که در هیچ کجای کشور وجود ندارد و حل این مشکلات تدابیر خاصی را میطلبد؛ هماهنگی در نوع مراجعات بین شما و کمیته امداد بسیار مهم است زیرا بسیاری از مددجویان شما کارشان مرتبط با کمیته امداد است و برعکس.

وی خاطرنشان کرد: یک تفکیک شفاف باید میان فعالیتها باشد تا تکلیف موارد مراجعه و سوژه مراجعه مشخص شود و این نیازمند تعامل میان شما و کمیته امداد امام خمینی(ره) است؛ در ۳۲ میلیون زائر ما حتما معلول وجود دارد که این معلول در زیارتش ممکن است مشکلاتی برایش پیش بیاید که این قضیه در جای دیگر به این شکل نیست و نیاز به نگاه ویژه به مشهد را میطلبد.

خبر جدید  ۱۰۰۰ خادمیار رضوی در مناطق سیل‌زده استان گلستان حضور یافتند

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *