به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، دکتر سیدمجتبی احمدی در گفتوگو با خبرنگار ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، اظهار کرد: از ابتدای طرح نوروزی ۹۸ جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تاکنون به ۳۸۷ آسیب دیده ۲۱ حادثه شهری، جادهای و کوهستانی خراسان رضوی همچون تصادفات جادهای، سیلاب و گرفتاری در برف و کولاک امدادرسانی شد.

خبر جدید  شهرخودرو در مصافی تدارکاتی با ذوب آهن دیدار می‌کند

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی افزود: این حوادث در محورهای مختلف سطح استان به وقوع پیوستند و بیش از ۱۰۰ نیروی امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در این محورها به امدادرسانی حادثهدیدگان پرداختند.

وی با بیان اینکه از مجموع ۳۸۷ حادثه دیده در حوادث سیلاب ، برف و کولاک وجاده ای ۲۶ نفر دچار مصدومیت شدند، خاطرنشان کرد: از این میزان ۱۱ نفر از آنها به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۱۵ نفر مابقی بهصورت سرپایی مداوا شدند و متأسفانه ۲ نفر هم در محل حادثه جان باختند.

خبر جدید  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی منصوب شد

دکتراحمدی بیان کرد: در این حوادث ۱۱ پرستار و ۹۳ نیروی امدادگر و نجاتگر با ۱۶ دستگاه آمبولانس، ۵ دستگاه خودروی ست نجات، ۱۱ دستگاه خودروی کمکدار سبک، یک دستگاه خودروی کمکدار سنگین، ۴ دستگاه موتورپمپ و لجنکش و یک دستگاه خودروی ارتباطات به امدادرسانی به حادثهدیدگان پرداختند.