ایران‌‌خودرو خراسان رضوی با امضای تفاهم‌نامه‌ای با استاندار این استان زمینه اشتغال برای ۳۰۰ نفر و تولید و توسعه را فراهم می‌کند. " /> امضای تفاهم‌نامه‌ برای اشتغالزایی 300 نفر در خراسان‌رضوی | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

امضای تفاهم‌نامه‌ برای اشتغالزایی ۳۰۰ نفر در خراسان‌رضوی

امضای تفاهم‌نامه‌ برای اشتغالزایی ۳۰۰ نفر در خراسان‌رضوی

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری خراسانرضوی، ایرانخودرو خراسان رضوی با امضای تفاهمنامهای با استاندار خراسان رضوی بهعنوان معین اقتصادی بخش احمدآباد شهرستان مشهد تعیین شد.

براساس این تفاهمنامه که در حاشیه ستاد اقتصاد مقاومتی استان امضا شد، ۱۰۹ میلیارد تومان پروژه اقتصادی در حوزههای مختلف دارای مزیت این بخش طراحی شده که زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر و تولید و توسعه را فراهم میکند.

در اجرای طرح توسعه اقتصاد مقاومتی، نقش مشارکت همه ارکان از دادگستری تا حوزههای اجرایی و بیش از همه مردم بسیار گسترده و مهم بوده و بهخوبی دیده شده است.

تحقق رویکرد دولت در دستیابی به عدالت اجتماعی و توازن منطقهای به تناسب شرایط اقتصادی و اجتماعی و مزیتهای فرهنگی و طبیعی منطقه با تکیه بر قابلیتهای بومی و طبیعی در راستای مردمی و درونزاکردن اقتصاد منطقه و توانمندسازی مردم منطقه از طریق ایجاد سازوکار فعالسازی آنها در امر توسعه و با اولویت رفع محرومیت و توسعه اقتصادی و فرهنگی مردم در روستاها بر مبنای سیاستهای اقتصاد مقاومتی محور اجرای این طرح است.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد