اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاههای عراق، عمان و فردوسی مشهد

امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاههای عراق، عمان و فردوسی مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، این تفاهمنامه ها در پی بازدید هیات دانشگاه خلیج عمان و دانشگاههایامضای تفاهم نامه همکاری دانشگاههای عراق، عمان و فردوسی مشهد العمید و الکفیل عراق از واحدها و توانمندیهای دانشگاه فردوسی به امضا رسید.

تبادل دانشجو و استاد، توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی، آموزش زبان فارسی و همکاری در حوزه انرژیهای نو شامل انرژیهای خورشیدی و انرژی بادی از جمله اهدافی است که در توافقنامه همکاری بین دانشگاه فردوسی مشهد با دانشگاههای عراق درج شده است.

خبر جدید  نوشتن باعث شد امیدواریم به زندگی بیشتر شود

همچنین سرمایه گذاری دانشگاه فردوسی مشهد در ساخت شهر نانو در شهر مسقط عمان و استفاده از دانش موجود در حوزه نانو فناوری دانشگاه فردوسی و ارائه محصولات نانو توسط واحدهای فناورانه دانشگاه فردوسی در شهر نانوی عمان از مهمترین توافقاتی است که بین دانشگاه فردوسی و دانشگاه خلیج امضا شده است.

خبر جدید  ثبت 3 وقف جدید به ارزش بیش از 2.5 میلیارد ریال در طرقبه شاندیز

دانشگاه فردوسی مشهد در بین دانشگاههای جامع کشور بعد از دانشگاههای تهران و تربیت مدرس رتبه سوم را به خود اختصاص داده است و با ۲۴ هزار دانشجو در رشته های مختلف که ۱۲ هزار نفر از آنها دانشجوی مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند بزرگترین مرکز علمی، پژوهشی و فناوری خراسان رضوی است.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  گشایش داروخانه کلینیک تخصصی سرور مشهد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *