اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

امیدواریم زمینه سفر زمینی از پاکستان به مشهد مقدس مهیا شود

امیدواریم زمینه سفر زمینی از پاکستان به مشهد مقدس مهیا شود

شعارسال: عمران‌خان عصر امروز در بدو ورود به فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد در دیدار با استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: سیلاب در سیستان و بلوچستان خسارت‌های زیادی به مردم ایران وارد کرد. با شما در این زمینه همدردی می‌کنیم.

نخست وزیر پاکستان بیان کرد: امیدواریم امنیت در افغانستان برقرار شود و اگر این مهم تحقق یابد مسیر زمینی از پاکستان به مشهد فراهم خواهد شد.

عمران‌خان گفت: برای حوزه توریست بسیار اهمیت قایل هستیم و به‌دنبال این هستیم که درب‌های کشور را به‌روی توریست باز کنیم و از این ظرفیت استفاده شود.

ورود سالانه ۱۰۰هزار زائر پاکستانی به مشهد

علیرضا رزم‌حسینی؛ استاندار خراسان رضوی نیز در این دیدار اظهار داشت: سالانه ۳۰ میلیون زائر به مشهد سفر می‌کنند. از پاکستان هم سالانه ۱۰۰ هزار زائر به مشهد سفر می‌کنند.

وی گفت: در مشهد ظرفیت‌های دانشگاهی بسیار خوبی وجود دارد و می‌توان از این ظرفیت برای توسعه همکاری‌ها استفاده کرد. سالانه افراد بسیاری از عراق به مشهد سفر می‌کنند و می‌توان زمینه سفر آنها را به کشور پاکستان فراهم کرد و از ظرفیت‌های موجود استفاده کرد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، کدخبر: ۱۹۹۴۲۲۱ ، www.tasnimnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  افزایش مبادلات اقتصادی بین استان خراسان رضوی و افغانستان
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *