اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

انجام تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه

انجام تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریهامروز در جلسه کارگروه انجام تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریهاشتغال این شهرستان گفت: بر اساس اعلام سامانه رصد، مجموع دستگاه های اجرایی این شهرستان امسال می بایست سه هزار و ۲۶۴ شغل ایجاد می کردند که تاکنون ۲ هزار و ۲۰۵ شغل ایجاد شده که معادل ۶۸ درصد این تعهد است.
علی اکبر اسماعیل پناه افزود: میزان تعهد بانک های کشاورزی، پست بانک، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی برای پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری، ۱۷ میلیارد و ۶۷۱ میلیون تومان است که تاکنون ۱۵ میلیارد و ۴۳۹ میلیون تومان این تعهد پرداخت شده است که نتیجه آن ایجاد اشتغال ۴۴۱ نفر بوده است.
وی در ادامه به حوزه مشاغل خانگی اشاره کرد و گفت: از تعهد ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون توماناداره های بهزیستی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حوزه مشاغل خانگی، تاکنون ۲ میلیارد و ۳۹۵ میلیون تومان پرداخت شده است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه نیز در این نشست گفت: این که رتبه جذب تسهیلات بانکی و اشتغالزایی شهرستان از رتبه دوازدهم به رتبه ششم صعود کند، برای ما بسیار ارزشمند و بیانگر عملکرد خوب سیستم بانکی این شهرستان است.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در گناباد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *