اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

انجام مقدمات اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در استان خراسان‌رضوی

انجام مقدمات اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در استان خراسان‌رضوی

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: مقدمات اجرای دستور استاندار مبنی بر اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در استان انجام شد و پیگیری ها برای شناسایی سرمایه گذاران در دست انجام است.

به گزارش ایلنا از مشهد، علی رسولیان در این زمینه افزود: این طرح در واقع با اقدامات انجام شده و در دست اجرا وارد مرحله عملیاتی شده است.

خبر جدید  آتش‌سوزی در مخزن 2000 لیتری متانول در مشهد

وی با بیان اینکه به دستور استاندار ۱۲ منطقه اقتصادی در سطح استان بر مبنای حوزه های انتخابیه شناسایی و تعیین شده، اظهار کرد : برای هر منطقه یکنفر از کارشناسان استانداری مشخص شده که مباحث مربوطه به اجرای طرح را در هر منطقه پیگیری میکند.

به گفته وی، پروژههای نیمهتمام حوزه سرمایهگذاری و اقتصادی شهرستانها در بخشهای گردشگری، صنعت، معدن و کشاورزی هم شناسایی شده است.

خبر جدید  ‌مدیریت شهری در راه پیشرفت فوتبال مشهد از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند

وی عنوان کرد: در مجموع ۳۴ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه نیمه تمام در بخش اقتصادی در استان وجود دارد که شامل ۳ هزار و ۳۴ طرح می شود.

وی ادامه داد: در این راستا پروژه های عمرانی نیمه تمام نیز شناسایی شده و این موارد فرمانداران و نمایندگان هر منطقه در مجلس ارائه شده که روزهای اخیر شناسایی سرمایه گذاران مهم هر شهرستان ومنطقه آغاز شده تا بتوان از ظرفیت آنها برای طرحهای استفاده شود.

خبر جدید  روایت پدر از ماجرای وام شهید حریری/ قرضی که برای فقرا بود

وی اظهار کرد: پیگیری برای شناسایی و تعیین معین اقتصاد مقاومتی برای هر منطقه به تناسب توان و ظرفیت هر شهرستان در دست انجام است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *