اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

انسجام ملت و دولت ایران آرمان‌های دشمنان را ناکام خواهد کرد

انسجام ملت و دولت ایران آرمان‌های دشمنان را ناکام خواهد کرد

انسجام ملت و دولت ایران، آرمانهای دشمنان را ناکام خواهد کرد

حسین شرافتیراد در گفتوگو با ایکنا از خراسان رضوی اظهار کرد: استقلال، خودباوری و خودکفایی در بخشهای مختلف از مهمترین دستاوردهای انقلاب است که امنیت و توسعه همه جانبه را برای کشور حاصل کرده و ۴۰ سال دوام و بقای آن، ناامیدی را برای دشمنان به ارمغان آورده است.

وی افزود: یکی دیگر از هدایای انقلاب به ملت ایران نعمت امنیت در سراسر کشور به ویژه شهرستانهای مرزی است و باید مردم برای حفظ و ارتقای این ارزش بزرگ تلاش بیشتری کنند.

خبر جدید  پارکینگ‌های الیت مشهد برای اهداکنندگان خون رایگان می‌شود

نماینده عالی دولت در این شهرستان با اشاره به عوامل مهم در پایداری نظام مقدس اسلامی بیان کرد: اعتقادات مذهبی و ملی مردم ایران و حرکت در مسیر فرمان رهبری و شهدا سبب شده پایههای این نظام روز به روز مستحکمتر شود و نیز عاملی برای استقلال دولت از کشورهای دیگر شود.

خبر جدید  توجه به اقتصاد مستقل و درون‌زا، مشکلات پیش رو را حل می‌کند

وی تصریح کرد: اختلافات و درگیریهای داخلی، وابسته بودن به جناح یا احزاب سیاسی آفت اصلی برای بروز مشکلات و کندی در رسیدن به اهداف عالیه نظام است. همچنین توسعه اقتصادی را با رکود مواجه میکند.

شرافتیراد گفت: روز حماسی ۲۲ بهمن فرصت خوبی است تا بار دیگر مردم ولایتمدار تشیع و تسنن این شهرستان مرزی با حضور گسترده در خیابانها و سردادن شعار مرگ بر استکبار به دشمنان ثابت کنند با وحدت و انسجام حامی دولت و نظام خواهند بود.

خبر جدید  ۴۵۸ پروژه آب و برق در خراسان به بهره‌برداری می‌رسد

وی تاکید کرد: مردم غیور تشیع و تسنن این شهرستان صبح، ۲۲ بهمن، با حرکت از مسجد صاحب الزمان(عج) تایباد همگام با مردم سراسر کشور با رهبر و شهدا میثاق دوباره خواهند بست.

انتهای پیام


منبع :: http://khorasan.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *