اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

انقلاب اسلامی ایران مردمی ترین انقلاب در تاریخ معاصر است

انقلاب اسلامی ایران مردمی ترین انقلاب در تاریخ معاصر است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی امروز در نشست ستاد استانی بزرگداشت چهلمینانقلاب اسلامی ایران مردمی ترین انقلاب در تاریخ معاصر است سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: بر اساس همین حضور مردمی امام خمینی(ره) فرماندهی و رهبری انقلاب را انجام دادند و انقلاب اسلامی تحت عنوان جمهوری اسلامی تداوم یافت.

علیرضا رزم حسینی افزود: امروز مخاطبان اصلی ما جوانان هستند و دامنه نفوذ تبلیغات خارجی هم اعتماد و امید جوانان را هدف قرار داده است. با نسلی مواجهیم که ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برایش غریب است و به سختی این ادبیات را باور می کند.

خبر جدید  ارائه تسهیلات برای کارآفرینی فرزندان شاهد و ایثارگر در روستاها

وی گفت: وظیفه ما این است که به درستی، بدون زیاده روی و یا کم گویی واقعیتهای انقلاب را به نسل جوان منتقل کنیم و ادبیاتمان منطبق با عدد و رقم و منطق باشد. باید به جوانان گفت که از چهل سال عمر نظام جمهوری اسلامی، هشت سال آن درگیر جنگ و هشت سال درگیر بازسازی پس از جنگ بوده ایم و در عین حال کاستیها را هم باید با شفافیت بیان کرد زیرا سانسور کردن اثر معکوس می گذارد.

به گفته وی باید برای جوانان توضیح داد که دامنه نفوذ امنیتی جمهوری اسلامی تا کجا پیش رفته است. ما هم اکنون از جنوب تا مرز یمن و از شرق تا کشمیر و از غرب تا مرزهای اردن دارای نفوذ امینتی و تعیین کننده هستیم لذا باید در دانشگاهها کلاس انقلاب گذاشت و با همین رویکرد دستاوردها را تبیین کرد.

خبر جدید  برگزاری آزمون شفاهی جامع مربیان و پشتیبان های طرح حافظان رضوی در مشهد

رزم حسینی ادامه داد: نباید به امید مردم و جوانان با گفته ها، نوشته ها و شبکه های مجازی لطمه زد و نباید همه را فاسد قلمداد کرد.

وی همچنین گفت: دهه مبارک فجر امسال تعدادی از وزرا برای افتتاح برخی پروژه ها به خراسان رضوی می آیند و مدیران کل و روسای دستگاههای اجرایی استان هم باید دیدارهای مردمی داشته باشند و در این راستا برنامه ریزی و جدول تهیه شود.

خبر جدید  خانه خان‌منش مشهد از فهرست آثار ملی خارج شد

استاندار خراسان رضوی افزود: باید به برنامه های فرهنگی دهه فجر عمق داد و فضای با نشاطی را ترسیم و همچنین تهدیدات را از طریق کارآمد کردن نظام اداری و تصمیم سازی کشور به فرصت تبدیل کرد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *