اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

انقلاب اسلامی ایران موجب ایجادامید در مسلمان و غیرمسلمان شده است

انقلاب اسلامی ایران موجب ایجادامید در  مسلمان و غیرمسلمان شده است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدحسن اختری صبح یکشنبه در مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن  نیشابور اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران  انفجار نور و اسلام اصیل محمدی بود، این حماسه که آفریده شده است آرمان و خواسته مقام معظم رهبری است.

وی افزود: حضور مردم در ۲۲ بهمن تیر محکمی بر قلب بدخواهان و دشمنان اسلام است. این حضور که با فریادهای «مرگ بر آمریکا» همراه است مشت محکمی بر دهان دشمن زد و نقشه ها و تمام توطئه ها را خنثی می کند.
 
دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت(ع) ابراز کرد: امروز مردم با گلایه از مسئولین و در برابر خواسته های خود سکوت می کنند و در ۲۲ بهمن با همدلی و هم صدایی در خیابان ها ظاهر می شوند تا دشمنان این نظام بدانند که هیچگاه نمی توانند این ملت را نابود کنند و روز به روز این ملت را پر بارتر خواهد شد.

خبر جدید  خسارت 1055 میلیارد ریالی سیل و باران های شدید در خراسان رضوی

وی اظهار کرد: خداوند ملت مسلمان ایران از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون مورد حمایت، لطف و عنایت خود قرار داده است و با این حمایت شاهد پیروزی های پی در پی بوده ایم.

اختری بیان کرد: امروز بسیاری از کشور های اسلامی که الگوی خود را جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند همگام با ملت ایران پیروزی انقلاب ما را جشن می گیرند.

خبر جدید  آرزوی دیرینه مردم کاشمر در حوزه درمان تحقق یافت

وی ادامه داد: قدرت جمهوری اسلامی ایران را تمام دنیا درک کرده اند. ایران به همت مردم و با مقاومت شهدای مدافع حرم ضربه ای به دشمن در خارج از خاک های این سرزمین زده است که دشمنان اسلام راهی برای خروج خود ندارند.  
 
دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: موج بیداری اسلامی در تمام جهان در حال ر خ دادن است و انقلاب اسلامی ایران به مسلمانان و غیر مسلمانان امید داد و امروز حکومت اسلامی ماالگو برای کشور های دیگر شده است.

خبر جدید  شاخصه اصلی حماسه فتح خرمشهر اطاعت‌پذیری از ولایت بود/ دلایل عدم پذیرش آتش بس

وی افزود: دشمن به دنبال توطئه است و از هر اقدامی چشم پوشی نمی کند. یکی از درس هایی که انقلاب اسلامی ایران به ما داد دشمن شناسی است که به خوبی باید آن را نسل به نسل ادامه دهیم.

اختری اظهار کرد: باید طرفداران دشمنان را بشناسیم و نقشه های آنان را درک کنیم ، ایمان به خدا ، اطاعت از رهبری و وحدت باعث تداوم جمهوری اسلامی می شود.

وی بیان کرد: باید کمبود های کشور را با تولید ، اشتغال ، وحدت و مسئولین دل سوز و درد شناس حل کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *