اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

انقلاب اسلامی در اوج عزت و اقتدار است

انقلاب اسلامی در اوج عزت و اقتدار است

حجت الاسلام عباس فرازی نیا روز دوشنبه در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در تربت حیدریه افزود: موج اسلامگرایی در جهان از انقلاب اسلامی ایران آغاز و انقلاب چهل ساله ایران سرچشمه تشکیل نقطه حیات تمدن نوین اسلامی در جهان شده است.
وی ادامه داد: به عقیده تمامی نظریه پردازان غربی انقلاب اسلامی تحول شگرفی در جهان ایجاده کرده و بر همین اساس دشمنان انقلاب هیچگاه دست از توطیه علیه نظام بر نخواهند داشت و با ترفندهای مختلف سعی در انحراف و سرنگونی نظام اسلامی دارند.
او توطئه نخست دشمن را اسلام هراسی در جهان ذکر و بیان کرد: دشمنان با تشکیل گروههای تکفیری همچون داعش نیز القاعده موج اسلام هراسی در دنیا به راه انداخته اما با توجه به اینکه نور الهی خاموش شدنی نیست موج بیداری اسلامی و اسلامخواهی در جهان به راه افتاده و اگر خیانت و سستی برخی سرکرده های عرب منطقه نبود این بیداری اسلامی در قالب تمدن نوین اسلامی در تمام جهان فراگیر شده بود.
رئیس دفتر تولیت آستان قدس رضوی ایران هراسی در منطقه را دومین توطئه دشمن در ضربه زدن به انقلاب اسلامی توصیف و بیان کرد: دشمن قصد دارد با ترساندن کشورهای منطقه از ایران، علیه جمهوری اسلامی ائتلاف ضد ایرانی به راه بیندازد اما در چهل سال گذشته ملت و کشور ایران حامی و مدافع ملتهای مظلوم بوده است.
وی توطئه سوم دشمنان را مبارزه با ولایت فقیه و مرجعیت شیعه در داخل کشور ذکر و بیان کرد: دشمن می داند از کجا آسیب خورده لذا سعی می کند مبارزه با ولایت فقیه و مرجعیت شیعه را با سه ترفند حذف ولی فقیه و نظام اسلامی، محاصره فرهنگی و اقتصادی و پرداختن به مباحثی همچون حجاب عملیاتی کند‌.
او افزود: برای خنثی کردن دسیسه های سازمان یافته دشمنان، مردم و مسوولان وظیفه دارند با تبعیت از فرامین رهبری و حفظ ارزشها و دستاوردها، انقلاب اسلامی را به سر منزل مقصود و قله سعادت برسانند.
راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن روز دوشنبه با حضور اقشار مختلف مردم تربت حیدریه از میدان مرکزی تا میدان بسیج این شهر برگزار شد.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در فاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.
۷۰۷۹/۱۸۵۸

خبر جدید  9 دی حاصل بصیرت و عمل به موقع نسل سوم انقلاب است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *