اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

انقلاب اسلامی زمینه حضور بانوان در عرصه‌های اجتماعی را فراهم کرد

انقلاب اسلامی زمینه حضور بانوان در عرصه‌های اجتماعی را فراهم کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، مینو اصلانی عصر امروز در مراسم اختتامیه جشنواره شبیه یاس اظهار داشت: انقلاب اسلامی و پیروزی آن سبب شد تا امروز شاهد حضور فعال زنان در عرصههای مختلف اجتماعی باشیم و امروز زنان ایران در عرصههای مختلف میدرخشند.

رئیس سازمان بسیج زنان بیان کرد: امروز در تمامی عرصهها شامل افتخارآفرینی زنان هستیم و به برکت انقلاب اسلامی زنان مسلمان، استقلال پیدا کردهاند و در گام دوم نیز قطعا نقش و جایگاه زنان برجسته است.

خبر جدید  ۴۵ مرکز شاهدپژوهی در آموزش و پرورش خراسان‌رضوی فعال شد‌

اصلانی خاطرنشان کرد: گفتمان انقلاب اسلامی امروز با عزم راسخ زمینه مناسبی برای جهانی شدن پیدا کرده و قطعا با تبیین مناسب میتوان راهبردهای انقلاب را نیز توسعه داد.

مادر شهید حججی نیز در این مراسم اظهار داشت: تربیت اسلامی نقش و جایگاه بارزی در نگرش فرزندان دارد و باید با این سبک و سیاق فرزندان خود را اخت دهیم.

وی گفت: شهید حججی همواره برای حجاب جایگاه والایی قائل بود و از کودکی نیز محب اهل بیت(ع) بود و نماز اول وقت را نیز هیچگاه فراموش نمیکرد.

خبر جدید  فرمانده نیروی هوافضای سپاه: در زمینه قدرت دفاعی خود معامله نمی‌کنیم/ جمهوری اسلامی به نقطه بازدارندگی رسیده است

الهام چرخنده، بازیگر کشورمان نیز در این مراسم اظهار داشت: یادم میآید سالها قبل که سفری به هند داشتم به یکی از معابد مشهور این کشور رفتم و یکی از مسئولان معبد عنوان کرد شما شیعیان که حضرت علی(ع) و زهرا(س) را دارید و در این معبد چه میکنید؟

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  آیت‌الله مکارم‌شیرازی: مردم به دنبال ملجاء و پناهگاهی از شر مادی‌گرایی هستند
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *