اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اهل بیت(ع) جایگاه ممتازی در امت اسلام دارند

اهل بیت(ع) جایگاه ممتازی در امت اسلام دارند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد سه شنبه شب در مراسم انتشار فراخوان جایزه بین المللی خوشنویسی«یاس یاسین»که در هتل همای مشهد برگزار شد اظهارکرد: این مراسم بزرگداشت مدرسه اهل بیت(ع) و فراهم آوردن راه انس و ارتباط و محبت فاطمه الزهر(س) وفرزندان ایشان است.

وی افزود:اهل بیت(ع) جایگاه ممتازی در نگاه امت اسلام دارند و از برگزار کنندگان این مراسم که یاد حضرت زهرا(س)را بزرگ داشتند و راه را برای ماندگاری مدرسه اهل بیت (ع) مهیا کردند قدردانی می کنیم.

خبر جدید  تلاش برای حفظ و پایداری کار وفعالیت کارخانه ها

عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز در ادامه این مراسم گفت: ساکنان خراسان بزرگ از قدیم ارادت خاصیبه ائمه اطهار(ع) داشته اند و این مهم در آثار شاعرانی همچون ابوالحسن علی بن محمد ملقب به کسایی و رودکی سمرقندی دیده می شود.

احمد مسجد جامعی بیان کرد: امیدواریم به برکت نام حضرت زهرا(س) همه ساله از حضور هنرمندان که برایاعتلای هنر ایرانی اسلامی در حوزه خوش نویسی تلاش می کنند بهره مند شویم.

خبر جدید  کار سیاسی من انجام فعالیت برای معیشت مردم است

شایان ذکر است پس از انتشار اولین فراخوان جشنواره جایزه بین المللیخوشنویسی«یاس یاسین» تاکنون ۳۰ اثر از هنرمندانیاز کشورهای لبنان، مصر، سوریه و ترکیه به دبیرخانه این رویداد ارسال شده است و هنرمندان تا سال آینده فرصت دارند آثار خود رابا مضامینی در وصف حضرت زهرا (س) ارسال کنند.

کد خبر ۴۵۵۳۶۳۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  کیفیت هوای مشهد در شرایط پاک قرار گرفت
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *