اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اولین کاروان بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی وارد مشهد می‌شوند

اولین کاروان بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی وارد مشهد می‌شوند

به گزارش گروه دانشگاهخبرگزاری دانشجواز مشهد، ۳۰۰ زوج دانشجو به عنوان اولین کاروان بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفرتا بهشت امروز، نهم دی ماه وارد مشهد خواهند شد.

برنامه‏های در نظرگرفته شده برای شرکت‏کنندگان در روز اول، پس از ورود و استقبال، زیارت گروهی و برنامه آموزشی با موضوع مهارتهای زندگی برپایه سیره نبوی و استفاده از خوان پربرکت حضرت علی بن موسی الرضا (علیه آلاف التحیة و الثناء) خواهد بود.

خبر جدید  دوره‌ «رویش» از سوی بسیج دانشجویی فرهنگیان خراسان رضوی برگزار شد/ دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلمان دچار خلاء‌ است

در صبح روز دوم، همایش‏های آموزشی ویژه زوجین جهت آشنایی با مهارت‏های زندگی و زناشویی برگزار خواهد شد و پس از آن در بعد از ظهر همان روز در جشن پایانی به تماشای تئاتر پلاک بیست خواهند نشست.

در صبح روز سوم برنامه زیارت سحرگاهی در نظر گرفته شده است و پس از آن می‏توانند در برنامه گردشگری تدارک دیده شده شرکت خواهد کرد.

خبر جدید  تحریم‌های فعلی علیه کشور بی‌سابقه است/ بیشترین عقب نشینی را در دوره فعلی داشته‎ایم

جشنواره ۱۰۱ فیروزه محور برنامه‏های فرهنگی آموزشی بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت خواهد بود که برپایه اپلیکیشن ویژه طراحی شده است و دانشجویان برای استفاده از جوایز ویژه، این نرم افزار را نصب کرده و در برنامه‏های طرح ‏ریزی شده شرکت نمایند.

لازم به یادآوری است مهلت ثبت نام در بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی برای دانشجویان سراسر کشور تا پایان دی ماه خواهد بود و متقاضیان میتوانند با مراجعه به سایت ezdevaj.org در این طرح شرکت نمایند.
منبع :: http://snn.ir

خبر جدید  ترس داشتیم که دانشگاه فردوسی پناهگاه آشوبگران شود/ فرصت‌طلبان مطالبات به حق مردم را زیر دست و پای خود له کردند
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *