اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ایجاد نارضایی اجتماعی فتنه جدید دشمنان است

ایجاد نارضایی اجتماعی فتنه جدید دشمنان است

احمد بزرگیان شامگاه شنبه در اجتماع مردمی ۹ دی سبزوار افزود: نمونه ای از نارضایی اجتماعی برنامه ریزی شده دشمن در وقایع دیماه پارسال بود که با کشاندن برخی اقشار متوسط و ضعیف فریب خورده به خیابان، آنها را با عناصر ضدانقلاب همراه کرد.
وی با اشاره به اینکه هدف فتنه ۸۸ براندازی نظام اسلامی بود، تصریح کرد: امروز دشمن برای تضعیف انقلاب اسلامی طرح نفوذ بین مسئولان، نخبگان و مردم را پیگیری می کند.
نماینده مجلس هفتم با اشاره به اینکه بصیرت، بهترین سلاح مبارزه با فتنه دشمن است، ادامه داد: افزایش بصیرت و شناخت ملت، مانع از تکرار فتنه ای دیگر در کشور می شود.
وی با اشاره به عملیات رسانه ای و جنگ اقتصادی دشمن تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس با تکیه بر توان داخلی برابر همه قدرتها ایستادیم و امروز نیز دولت با تشکیل کابینه جهادی باید بر مشکلات اقتصادی غلبه کند.
بزرگیان گفت: یقینا مذاکره با آمریکا، که از سوی برخی گروهها مطرح می شود، گره گشای مشکلات اقتصادی کشور نیست.
وی ادامه داد: تداوم برجام پس از لغو آن از سوی رئیس جمهوری آمریکا منوط به تضمین کتبی اروپا و پایبندی آنها بود که پس از گذشت ماهها این وعده هنوز محقق نشده است.
وی با اشاره به زنده نگه داشتن حماسه ۹ دی گفت: این حرکت خودجوش از جنس راهپیمایی های سال ۵۷ و اوایل پیروزی انقلاب اسلامی بود که طومار فتنه را در هم پیچید.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد.
۸۱۴۵/۷۴۹۵/۵۱۳۲

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  هزار معلول سبزواری در نوبت خدمات بهزیستی قرار دارند
0/5 (0 نقد و بررسی)
برچسب‌ها: ، ، ،


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *