اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

ایران حرف اول امنیت و آرامش را در منطقه می‌زند

ایران حرف اول امنیت و آرامش را در منطقه می‌زند

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز گفت: با هوشیاری نیرو‌های نظامی و امنیتی توانسته ایم حرف اول امنیت و آرامش را در منطقه بزنیم، این در حالی است که اگر هر یک از این مسائل در کشور دیگری اتفاق می‌افتاد قطعا شاهد سقوط آن کشور بودیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ غلامحسن پلگردی عصر امروز در نشست بصیرتی با بسیجیان و مردم روستای جغال ضمن یادآوری برخی از دستاورد‌های انقلاب تصریح کرد: شهدای بسیاری جان خود را نثار کردند تا امروز این نظام به ثمر بنشیند و شاهد دستاورد‌های بی شمار آن باشیم.

وی عنوان کرد: کشور ما پیش از انقلاب، زیر سلطه ابر قدرت‌هایی همچون آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی بود. شاه ایران و مردم آن عملا هیچ اراده‌ای در تصمیم گیری‌های داخلی و خارجی کشور نداشتند و تمام تصمیمات به دستور آمریکا و استکبار جهانی انجام می‌شد.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز عنوان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی این رویه کاملا تغییر کرده و شاهد هستیم مردم در کوچکترین مسائل از جمله انتخاب دهیار و شورای روستا و شهر تا نماینده مجلس و ریاست جمهوری و مجلس خبرگان نقش مستقیم دارند. مردم باید افتخار کنند به نظامی که همه تصمیم گیری‌های آن با مشارکت مردم انجام می‌گیرد.

خبر جدید  وادار کردن اسد به مذاکره؛ پیام حمله آمریکا به سوریه بود

پلگردی با اشاره به وجود امنیت سراسری و گسترده در سطح کشور گفت: امروز با تمام سنگ اندازی‌های دشمنان انقلاب در بحث راه اندازی هشت سال جنگ تحمیلی و فتنه‌های سال ۷۸، ۸۸ و فتنه اخیر که در دی ماه ۹۶ اتفاق افتاد، با هوشیاری نیرو‌های نظامی و امنیتی توانسته ایم حرف اول امنیت و آرامش را در منطقه بزنیم، این در حالی است که اگر هر یک از این مسائل در کشور دیگری اتفاق می‌افتاد قطعا شاهد سقوط آن کشور بودیم.

وی افزود: در دوران حکومت رژیم پهلوی بهترین و پیشرفته‌ترین سلاح نیرو‌های نظامی اسلحه ژ. ۳ و یا ام ۱ بود که مهمات آن توسط آمریکا و انگلیس تامین می‌شد. اگر روزی مهمات به ما نمی‌رسید باید از آن سلاح به عنوان چوب دستی استفاده می‌کردیم، اما امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی پیشرفته‌ترین سلاح‌ها و موشک‌های منطقه، توسط فرزندان انقلابی، متدین و ولایت مدار این کشور ساخته می‌شود که لرزه بر جان دشمنان اسلام انداخته است.

خبر جدید  جنایات وحشیانه داعشی‌های وطنی زمینه خرسندی رسانه‌های استکباری را فراهم کرد

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز خاطر نشان کرد: با این وجود شاید در انقلاب کمبود‌هایی هم داشته باشیم که نباید آن‌ها را به پای نظام جمهوری اسلامی بنویسیم، چرا که این کشور قانون اساسی دارد و تمام وظایف مدیران و مسئولان کشور به صراحت در آن تببین شده است، بنابراین اگر می‌بینید مردم از بعضی خدمات محروم و بی بهره هستند دلیلی جز ضعف و ناکار آمدی مسئولانی که متولی امر هستند ندارد.

پلگردی تشریح کرد: مقام معظم رهبری چند سالی است که در بیانات خود ضرورت اقتصاد مقاومتی را به مسئولین گوشزد می‌کنند، اما بعضی از مسئولان این سخنان را به گوش نمی‌گیرند. همین مساله هم سبب بروز مشکلات اقتصادی شده و که اکثر قریب به اتفاق مردم را درگیر خود کرده است.

خبر جدید  مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی تغییر کرد

وی اذعان داشت: مردم پای نظام و انقلاب ایستاده اند و در تمام عرصه‌ها با حضور پر شور و حماسی خود این ایستادگی را به رخ دشمن می‌کشند، مسئولان هم وظیفه دارند با پیروی از رهنمود‌های مقام معظم رهبری و رسیدگی به مشکلات مردم، دین خود را نسبت به مردم، انقلاب، شهدا و امام شهدا ادا کنند.

پلگردی در پایان با تاکید بر حضور حداکثری مردم در روز بیست و دوم بهمن ماه خاطر نشان کرد: انشالله بتوانیم پرچم مقدس انقلاب را توسط دستان با کفایت مقام معظم رهبری به دست امام زمان برسانیم و با شرکت در راهپیمایی پر شور روز بیست و دوم بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار بزنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *