اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بادامكي: پرچم پرسپولیس باید بالا بماند/ كالدرون كار سختي در پیش دارد

بادامكي: پرچم پرسپولیس باید بالا بماند/ كالدرون كار سختي در پیش دارد

بازيكن سابق باشگاه پرسپوليس گفت: مديران تيم پرسپولیس بهتر است با مردم رو راست باشند، زیرا با پنهان‌كاري چيزي درست نمي‌شود.
حسين بادامكي در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي ايسنا- منطقه خراسان،‌ در خصوص وضعيت پرسپوليس پیش از شروع لیگ نوزدهم اظهار كرد: پس از ورود و خروج هر مربي، يك سري حواشي در تيم رخ مي‌دهد، نکته مهم در این زمان، مديريت صحيح اين حواشي است. در حال حاضر تيم در اردوست و اكثر بازيكنانش را حفظ كرده، اما اگر اين حواشي مديريت نشود،‌ پرسپوليس ضربه خواهدخورد.
وي افزود: در به وجود آمدن حواشي اخير باشگاه نمي‌توانم بگويم چه كسي مقصر است. در فوتبال يك مربي مي‌رود و مربي جديد مي‌آيد. موضوع عجیبی هم نیست. مربيان و بازيكناني كه از تيم مي‌روند، ممكن است از باشگاه طلب داشته باشند و مديريت اين موضوع بسيار مهم است. مردم برانكو را به سبب نتايج درخشانش دوست داشتند و راضي به جدایی‌اش از پرسپوليس نبودند، اما این اتفاق به هر حال رخ داده‌است. باید پرچم پرسپوليس بالا بماند و هواداران كه مهم‌ترين ركن اين باشگاه هستند، از نام پرسپوليس دفاع كنند. حواشي اخير در باشگاه بايد به مرور از بين برود تا پرسپوليس همانند سال‌های گذشته به آرامش و نتيجه دلخواهش برسد. 
بازيكن سابق باشگاه پرسپوليس با اشاره به مصاحبه‌هاي اخير برانكو عليه باشگاه سابقش خاطرنشان كرد: از قرارداد برانكو خبر ندارم، اما او براي پرسپوليس زحمت كشيده و بايد به حقش برسد. برانكو با توجه به قراردادش مبلغي از پرسپوليس طلبكار است كه وظيفه باشگاه است كه طلب مربي يا هر بازيكني را پرداخت كند. اگر حق برانكو پرداخت نشده، مشكل از سوي باشگاه پرسپوليس است، اما اين كه با يك سري مصاحبه عليه باشگاه سابق‌مان حواشي ايجاد كنيم، اصلا كار درستي نيست.
بادامكي ادامه داد: از مسائل و اتفاقات باشگاه پرسپوليس خبر ندارم و نمي‌توانم به درستي قضاوت كنم، اما با توجه به هواداران پرشمار اين تيم، بهتر است با مردم رو راست باشيم. با پنهان كاري چيزي درست نمي‌شود. مهم‌ترين بخش از كار مديريت پرسپوليس در حال حاضر فعاليت صحيح و حساب‌شده در فصل نقل و انتقالات است.
وي در خصوص كالدرون عنوان كرد: كالدرون كار سختي در پرسپوليس خواهدداشت. چه كالدرون و چه هر مربي ديگري كه به جاي برانكو در اين تيم قرار مي‌گرفت، كار بسيار سختي در پيش داشت. سه سال قهرماني متوالي در ليگ، قهرماني جام حذفي و حضور در فينال آسيا كار هر مربي نيست. برانكو و مجموعه پرسپوليس دست به دست هم دادند تا چنين موفقيتي براي باشگاه رقم بخورد. قطعا اگر هواداران حمايت كنند و فقط به فكر اسم پرسپوليس باشند، پرسپوليس به هدفي كه دارد خواهدرسيد و فرم مطلوبش را حفظ می‌کند.
بازيكن سابق شهرخودرو خراسان، در خصوص عملكرد این تیم در فصل نقل و انتقالات تصريح كرد: شهرخودرو نسبت به فصل گذشته كار بسيار سختي در پيش دارد. به اين تيم در فصل پيش‌رو به عنوان يك مدعي نگاه می‌کنند. سال گذشته كسي روي پديده حساب باز نمي‌كرد. اميدوارم با توجه به نفرات خوبي كه به اين تيم اضافه شده‌اند، بتواند نتيجه سال گذشته را در اين فصل هم تكرار كنند. رحمتي نيز به عنوان يك بازيكن باتجربه مي‌تواند از لحاظ روحي و رواني به تیم كمك كند. اميدوارم رحمتی روزهاي خوبي در شهرخودرو داشته‌باشد.
بادامكي در خصوص شرايط تيمی که به تازگی در رده‌های پایه تشکیل داده، بيان كرد: خدا را شكر شرايط خوبي داريم. تيم زير ۱۵ ساله‌‌هايمان به مرحله نهايي ليگ برتر استان صعود كرد. تيم نونهالان‌مان هم خود را براي مسابقات مشهد آماده مي‌كند. تيم زير ۱۲ ساله‌ها هم در مسابقات ليگ استان شركت مي‌كند. اميدوارم بتوانيم در سال‌هاي آتي بازيكنان خوبي به فوتبال مشهد معرفي كنيم. سعي داريم پله‌پله پيش‌ رويم و اگر عملكرد خوب‌مان ادامه داشته باشد، به ليگ برتر كشور صعود خواهيم‌كرد.
انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
آدرس وبسایت منبع :: http://khorasan.isna.ir

خبر جدید  هیچ دانش‌آموزی در استان از طریق سوابق تحصیلی انتخاب رشته نداشته است+ ویدیو
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *