اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بارش برف وباران خراسان رضوی را در برگرفت

بارش برف وباران خراسان رضوی را در برگرفت

به گزارش خبرنگار مهر، ورود سامانه جدید بارشی به خراسان رضوی موجب شد تا برف و باران از دوشنبه شب بیشتر شهرهای خراسان رضوی را دربرگیرد و به دلیل مه گرفتگی تردد در برخی جاده های استان را با کندی مواجه کند.

بارش رحمت الهی در مشهد نیز از بامداد سه شنبه آغاز شده و موجی از خوشحالی را میان مردم ایجاد کرده و هوای مشهد را نیز در وضعیت پاک قرار داده است.

خبر جدید  در حوزه گردشگری چشم‌ها را باید شست

پلیس راه خراسان رضوی نیز اعلام کردبه دلیل بارش شدید برف در محدوده گردنه تیوان جاده قوچان – درگز حرکت خودروهای سنگین ممنوع شده و خودروهای سواری نیز تنها با زنجیرچرخ امکان عبور دارند.در محدوده گردنه گوجگی واقع در مسیر مشهد – کلات، گردنه شریف آباد در مسیر نیشابور، گردنه کوهسرخ در جاده کاشمر – نیشابور و مسیر جوین – اسفراین حرکت خودروها تنها با زنجیرچرخ ممکن است.

خبر جدید  انتشار ۱۴۰۰میلیارد تومان اوراق مشارکت برای بافت پیرامون حرم رضوی

از رانندگان خواسته شده با توجه به بارش برف در جاده ها از سفرهای غیرضرور اجتناب کنند.

شهرداری مشهد نیز اعلام کرد به دنبال بارش باران در مشهد نیروهای خدماتی شهری به حالت آماده باش هستند تا در صورت بروز آبگرفتگی بتوانند در کمترین زمان نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.

خبر جدید  زائر و زیارت محور فعالیت‌های آستان قدس رضوی است

طبق اعلام خراسان رضوی فعالیت سامانه بارشی در این استان تا اواخر روز چهارشنبه به صورت برف باران ادامه داشته و کاهش محسوس دما نیز دور از انتظار نخواهد بود.

کد خبر ۴۵۳۹۸۲۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *