اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بارش رگباری باران در خراسان رضوی/ وزش باد و گردوخاک

بارش رگباری باران در خراسان رضوی/ وزش باد و گردوخاک

هواشناسی خراسان رضوی برای روزهای آینده در نواحی مختلف استان وزش باد همراه با گردوخاک و بارش رگباری باران پیش‌بینی کرده است.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با توجه به بررسی نقشه‌های آینده‎نگری و تصاویر ماهواره به تناوب وزش باد و گردوخاک پدیده غالب جوی خواهد بود. برای نوار جنوبی و مناطقی از غرب استان -از جمله شهرستان سبزوار- وزش باد شدید موقتی پیش‎بینی می‎شود. ضمن این‌که از فردا شب تا شنبه در مناطقی از استان به ویژه مناطق کوهستانی نوار شمالی استان بر میزان ابرناکی آسمان افزوده خواهد شد به طوری که در روزهای جمعه و شنبه در توابع شهرستان‎های درگز، قوچان و کلات نادر رگبار باران و رعدوبرق دور از انتظار نخواهد بود.
بر اساس این گزارش، پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده کمینه و بیشینه دمای هوا در شهرستان مشهد به ترتیب به ۱۲ و ۲۶ درجه سلسیوس برسد. 
در شبانه‌روز گذشته فریمان با کمینه دمای ۵ درجه سلسیوس سردترین و داورزن با بیشینه دمای ۳۱ درجه سلسیوس گرم‎ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای مشهد بین ۱۳ تا ۲۵ درجه سلسیوس در نوسان بوده است. همچنین بیش‌ترین سرعت وزش باد از شهرستان‎‎‎ بجستان با سرعت ۶۱ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.
انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  تاکنون 600 نیروگاه کوچک در خراسان رضوی راه‌اندازی شده است
0/5 (0 نقد و بررسی)
برچسب‌ها: ،


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *