اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بارندگی در شهرهای خراسان روانی رفت و آمد را کند کرد

بارندگی در شهرهای خراسان روانی رفت و آمد را کند کرد

حجتعلی شایانفر ظهر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به تداوم بارش برف و باران در ۲۰ شهرستان خراسان رضوی طی دیروز تاکنون اشاره و بیان کرد: در اکثر جاده های بین شهری و نیز ارتفاعات استان بارش برف گزارش شده لذا نیروهای امدادی و هلال احمر در این مسیرها در حال ارائه خدمت به مسافران هستند.
وی ادامه داد: با توجه به تداوم بارندگی ها در شهرها و جاده ها، مردم و مسافران نسبت به رعایت نکات ایمنی نهایت دقت و ملاحظه را داشته باشند. مردم و مسافران از نزدیک شدن به حریم و بستر رودخانه ها خودداری و از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: مسافران در جاده ها به این نکته دقت کنند هنگام حرکت خودرو در مسیرهایی که سیلاب از روی جاده عبور می کند در صورتی که بیشتر از نصف ارتفاع لاستیک خودرو در سیلاب بگیرد آب بردگی آن قطعی است.
وی به آمادگی کاکل نیروهای امدادی، راهداری و دستگاههای خدمات شهری در سطح خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: در برخی مسیرهای جاده ای مانند قوچان و درگز به دلیل شدت بارش برف و افزایش خطرات حرکت کامیونها و خودروهای سنگین ممنوع و در برخی نقاط کوهستانی نیز حرکت همه خودروها صرفا با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
شایانفر افزود: به همراه داشتن زنجیرچرخ، لباس گرم، سوخت کافی خودرو و مواد غذایی از اولویتهای ضروری برای مسافران در این شرایط است.
بارش در خراسان رضوی که از دیشب شدت گرفته تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه دارد.
۷۴۹۶/۱۸۵۸

خبر جدید  دو واحد تجاری و مسکونی در مشهد طعمه حریق شدند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *