اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

بازدید رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد از کشتارگاه صنعتی

بازدید رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد از کشتارگاه صنعتی

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، ظهر امروز اعضای شورای شهر مشهد از قسمت‌های مختلف کشتارگاه صنعتی مشهد بازدید کردند.

محمدرضا حیدری در حاشیه این بازدید با تقدیر از تلاش‌ها و خدمات موسسه صنعتی گوشت مشهد، گفت: خدمات کشتارگاه صنعتی مشهد در حوزه تولید گوشت سالم به‌عنوان یک محصول مهم خوراکی به مجاوران و زائران علی بن موسی‌الرضا (ع) در جهت ارتقای سطح  سلامت و بهداشت شهر و شهروندان بسیار مؤثر است.

وی با تأکید بر همکاری دوجانبه شورای شهر با این مجموعه خدماتی تولید عنوان کرد: نوع خدمات‌رسانی این موسسه می‌طلبد که همواره در کنار آن‌ها باشیم و در جهت کمک به حداقل رساندن مشکلات و مسائل مختلف برنامه‌ریزی کنیم.

خبر جدید  رشد ۳۱ درصدی صادرات خراسان رضوی در ۵ اول سال ۹۷

کشتارگاه صنعتی مشهد

نیازمند حمایت شورا هستیم

مدیر موسسه صنعتی گوشت مشهد نیز ضمن خیرمقدم به اعضای شورای شهر مشهد و تبریک دهه مبارک فجر گفت: بازدید اعضاء شورای شهر مشهد که برای اولین بار از مجموعه خدمت رسان در حوزه ذبح و استحصال دام و تأمین گوشت بهداشتی و سالم شهر مقدس مشهد صورت گرفته را به فال نیک می‌گیریم امیدواریم منشأ خیری برای ادامه فعالیت‌های این مجموعه باشد.

اسماعیل نورمحمدی با اشاره به اینکه خدمات کشتارگاه صنعتی مشهد به نوعی بار زحمت را از دوش شهرداری و شورای شهر برمیدارد، افزود: انتظارداریم که شورای شهر این موسسه را که در جهت ارتقاء سلامت شهروندان و کمک به جلوگیری ازذبح غیر مجاز و غیر بهداشتی در معابر شهری گام برمیدارد به عنوان یک بخش خدمات رسان و همیار حوزه مدیریت شهری مورد توجه و حمایتهای ممکن قرار دهد.

خبر جدید  بهره مندی همه روستاهای خراسان رضوی از خدمات آب و فاضلاب روستایی

رییس کشتارگاه صنعتی مشهد تصریح کرد: تلاش داریم با ارتقاء بخش های مختلف موسسه خدمات قابل ارائه به شهروندان را در زمینه ذبح، استحصال، تولید و توزیع گوشت و حصولات گوشتی بهبود بخشیم که در جهت بهینه سازی و به روز رسانی تجهیزات موسسه بودجه ای به مبلغ ۴۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است  که امیدواریم شورای اسلامی شهر در این زمینه با ما همکاری و مساعدت داشته باشد.

خبر جدید  آغاز مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان کشور

گفتنی است قربان میرزایی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان به همراه معاون سرمایه گذاری، برنامه ریزی و امور شرکتها این سازمان، زارعی بخشدار و حجت الاسلام سجادی امام جمعه رضویه، غفوری دهیار تپه سلام و برخی از مقامات استانی و انتظامی نیز اعضای شورای شهر را در بازدید از کشتاره صنعتی مشهد همراهی می کردند.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *