خراسان ما
خراسان ما

بالاترین درجه ایثار و ایمان گذشتن از جان در راه خداست

بالاترین درجه ایثار و ایمان گذشتن از جان در راه خداست

بالاترین درجه ایثار و ایمان گذشتن از جان خود در راه خداستماشاالله جاننثار، فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در حاشیه دیدار بیش از ۳۰۰ نفر از خانوادههای شهدای مرزبانی خراسان رضوی با تولیت آستان قدس در گفتوگو با ایکنا خراسان رضوی، اظهار کرد: خانوادههای شهدا کسی را از دست ندادهاند بلکه آنان را تا ابد حفظ کردهاند.

وی افزود: امنیتی که امروز در هر وجب از خاک کشور احساس میشود، به حرمت خون این عزیزان است که برای حفظ این نعمت الهی تقدیم شده اند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی بیان کرد: شهدای مرزبانی مظلومند زیرا بدون هیچ ادعایی در برابر دشمن ایستادند تا به داخل کشور نفوذ نکنند. اگر امروز مرزهای ایران زبانزد خاص و عام گردیده، مرزبانانش چون کوه استوار گام برمیدارند.

وی هدف از این اقدام را اینگونه عنوان کرد: تجلیل از مقام شامخ خانواده شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره عزیزانی که برای حفظ امنیت جان خود را در مرزهای کشور تقدیم کردند، در چنین مکان پاک و مطهری بالاترین ارزش و جایگاه را در بردارد.

سردار جاننثار مطرح کرد: نگهبانی از ۸۳۵ کیلومتر مرز در این استان را مردان باغیرتی برعهده دارند که از خانواده و دیار خود فاصله گرفتهاند و اجازه نمیدهند دشمنان وارد کشور شوند.

مرزبانی استان خراسان رضوی ۲۴۳ شهید تقدیم جمهوری اسلامی ایران کرده است.

انتهای پیام


منبع :: http://khorasan.iqna.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد