اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

باید بستر سازی مناسبی برای ارائه خدمات به مردم انجام شود

باید بستر سازی مناسبی برای ارائه خدمات به مردم انجام شود

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حیدری صبح دوشنبه در پانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد که در تالار شهر برگزار شد، با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن و رقم زدن حماسه ای دیگر اظهار کرد: مردم مشهد با حضور پرشورشان بار دیگر بر مبانی و اصول انقلاب تاکید کردند و این وظیفه ما است که امید آفرینی را افزایش دهیم و در جهت زایش جوانه های امید و تقویت باور عمومی بستری برای حل مشکلات فراهم کنیم.

وی افزود: مردم با تعلق خاطر به انقلاب اسلامی، علی رغم نقدهایی که بر قوای سه گانه و برخی از دستگاه ها وارد است، حضور معناداری در صحنه پیدا کردند و در راه قدرشناسی از این عزیزان و ارائه خدمات، باید بستر سازی مناسب در حوزه های مختلف، مبارزه با فساد، تاکید بر قانون گذاری و کمک زیادی به تحقق آرمان ها صورت گیرد.

خبر جدید  با تحریک الکتریکی مغز می‌توان لکنت زبان را درمان کرد

رئیس شورای اسلامی مشهد با اشاره به  برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد گفت: با همکاری دستگاه های فرهنگی به ویژه اداره کل ارشاد و فرهنگ خراسان رضوی، شهرداری مشهد و دیگر دستگاه ها اتفاق فرهنگی مناسبی در مشهد رخ داد و استقبال ویژه جوانان نشان داد که این نیاز در مشهد وجود دارد و در راستای رشد و توسعه فرهنگ باید همه دستگاه ها کنار هم قرار بگیرند.

خبر جدید  حضور آستان قدس رضوی با 320 اثر در نمایشگاه کتاب

وی در خصوص برنامه های اجرا شده در دهه فجر ابراز کرد: فضا و سیمای مشهد در دهه فجر نسبت به سال های قبل متفاوت بود. برنامه ها مورد استقبال خوبی قرار گرفت و با اجرایی برنامه های فرهنگی فضای با نشاطی را اجرا کردند. یکی از ماموریت های شهرداری این است که در اجرای برنامه ها به بهترین شکل عمل کند.

خبر جدید  توزیع بسته های لوازم التحریر در کاشمر

حیدری به قهرمانی تیم فوتسال اشاره کرد و افزود: قهرمانی فوتسال یکی از خبرهای خوب اخیر بود که به سرپرست این تیم که از همکاران ما در شهرداری است تبریک می گوییم و به پاس این قهرمانی از فوتسالیست های مشهدی تقدیر خواهیم کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *