اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

باید مراقب دستاوردهای انقلاب باشیم

باید مراقب دستاوردهای انقلاب باشیم

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید کاظم طباطبایی ظهر دوشنبه در مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن کاشمر اظهار کرد: شعار توحیدی، رهبری،امامت ، ولایت‌فقیه و حضور همه‌جانبه مردم ایران در دفاع از انقلابرمز موفقیت انقلاب اسلامی ایران است.

وی بابیان اینکه شعار توحیدی مردم ایران عدم وابستگی به شرق و غرب است افزود: انقلاب ما با هدایت رهبری و ولایت‌فقیه محقق شد که باید به‌خوبی به این امر معتقد باشیم.

طباطبایی بابیان اینکه همه ما می‌دانیم که مقام معظم رهبری همچونامام کبیر انقلاب راه خط و مکتب ایشان را ادامه می‌دهند و با همانروحیه انقلابی در برابر استکبار ایستاده‌اند تصریح کرد: ملت بزرگ ایران نیز به‌خوبی پای‌کار بوده و برای نظام ایستادگی‌های فراوانی کرده و خواهد کرد.

خبر جدید  بازگشایی 40 کانال در خراسان رضوی در حال اجراست

وی با تأکید بر اینکه همه باید هوشیار باشیم چون دشمن در تلاش است همه را از هدف انقلابی که حفظ ارزش‌های دینی و اخلاقی و فرهنگ اسلامی بود منحرف کند گفت: مردم ایران چهل سال مقاومت کردند و تحریم‌ها، جنگ و توطئه‌ها و دسیسه‌های آمریکا و اروپائیان را به‌خوبی خنثی کرده اند.

خبر جدید  از حداکثر ظرفیت ها برای رفع موانع تولید باید استفاده شود

امام جمعه کاشمر بیان کرد: اعتماد به آمریکا و اروپا و تسلیم نسخه‌های فرهنگی، سیاسیآنها شدنبه معنای رویگردانی از انقلاب است و باید مراقب باشیم دست آورده‌های انقلاب را به‌راحتی از دست ندهیم.

طباطبایی بابیان اینکه اروپائیان و امریکا آن‌قدر گستاخ شده‌اند که برای ما نسخه فرهنگی وزندگی و آموزشی می‌پیچند گفت: ما خودمان نسخه و برنامه قرآنی و فرهنگ قرانی و عالی‌ترین و کامل‌ترین مکتب دنیا راداریم و احتیاج به نسخه‌پیچی دیگران نداریم.

خبر جدید  تسریع در استقرار دفاتر تسهیلگری در محلات مشهد

وی بابیان اینکهمردم ایران با اطاعت از رهبری بیدار و هوشیار هستند و اجازه نمی‌دهندخون شهدایمان پایمال شود تصریح کرد: گرچه ازنظر اقتصادی با مشکلاتی مواجه هستیم که همه این‌ها برگرفته از ناکارآمدی بعضی از مسئولانو جنایت بعضی از افراد است مردم متدین و انقلابی پایبند ارزش‌های دینی، فرهنگی و انقلابی خود هستند.

کد خبر ۴۵۳۹۴۲۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *