خراسان ما
خراسان ما

برای هرجلسه تمرین در ورزشگاه امام رضا(ع)۲۰میلیون تومان می پردازیم

برای هرجلسه تمرین در ورزشگاه امام رضا(ع)۲۰میلیون تومان می پردازیم

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی ظهر چهارشنبه در نشست خبری که در هتل آبان مشهد برگزار شد اظهار کرد: با توجه به رقابت تیم‌ها در صدر جدول هر بازی برای ما مانند فینال است و می‌خواهیم امتیازات را به دست آوریم.

وی افزود: فردا مقابل تیمی آسیایی بازی داریم و امیدوارم از موقعیت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم و برای برد و کسب امتیاز به میدان خواهیم رفت.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرخودرو تصریح کرد: در این فصل ۳ گل درست زدیم که آفساید اعلام شد تقصیری هم متوجه داور وسط آن دیدارها نیست و کمک داورها باید دقت بیشتری داشته باشند.

گل محمدی گفت: بازیکنان پدیده شهر خودرو تا اینجا نشان داده‌اند که ذهن و تفکرات بزرگی دارند. تا اینجا موفق بودیم و از اینجا به بعد نیز امیدوارم با تلاش به موفقیت برسیم.

وی با تقدیر از هواداران پدیده تصریح کرد: با کسب نتایج خوب صاحب هوادارانی شدیم که در سرما و گرما کنارمان هستند وشک ندارم فردا هم شاهد حضور گسترده هواداران خواهیم‌بود و امیدوارم خوشحال به خانه‌ها برگردند.

سرمربی پدیده شهر خودرو با اشاره به شرایط زمین تمرین این تیم گفت: متأسفانه این مشکل حل نشده و منتظریم با آغاز فصل بهار و گرم شدن هوا، شرایط بهتر شود. برای هر جلسه تمرین در ورزشگاه امام رضا (ع) حدود ۲۰ میلیون از ما می‌گیرند که رقم زیادی است.

کد خبر ۴۵۶۱۱۰۱


منبع :: https://www.mehrnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد