اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

برخی درصدد ایجاد شائبه در مورد عملیات کربلای چهار هستند

برخی درصدد ایجاد شائبه در مورد عملیات کربلای چهار هستند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) گفت: در عملیات کربلای چهار به رغم برخی درصدد ایجاد شائبه در مورد عملیات کربلای چهار هستنداینکه بیش از ۶ ماه کار آماده سازی انجام شده بود و در بالاترین سطح آمادگی رزمی برای انجام عملیات قرار داشتیم، در کمتر از ۶ ساعت با دست خالی به مواضع قبلی بازگشتیم.
سردار علی فضلی که دیشب در یادواره شهدای انقلاب و شهدای توپخانه، ادوات و زرهی دفاع مقدس در کاشمر سخن می گفت، افزود:پس از بازگشت از عملیات کربلای چهار، جلسه ای با حضور جانشین فرمانده کل قوا و جمعی از فرماندهان در قرارگاه خاتم الانبیا (ص) تشکیل شد و در مدت سه شبانه روز با برگزاری جلسات مستمر موارد منجر به شکست عملیات کربلای چهار بررسی و تصمیم گیری برای عملیات کربلای پنج انجام شد.
وی گفت: در عملیات کربلای پنج نه تنها به همه اهداف و آرمانهای تعیین شده رسیدیم بلکه حدود ۵۰ هزار کشته، اسیر و زخمی از عراقی ها گرفته شد.
سردار فضلی افزود: در عملیات کربلای پنج حدود ۸۵ تا ۹۰ درصد رزمندگان لشکر سیدالشهدا (ع)، رزمندگان دریادل بسیجی بودند.
وی اظهار داشت: سپاه و بسیج لازم و ملزوم همدیگر بوده و هر دو مولود انقلاب هستند که از متن امت برای دفاع از اسلام و انقلاب تشکیل شده و به میدان آمده اند.
وی گفت: امروز محتاج بازآموزی حماسه های بی نظیر و بی بدیل دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس هستیم.
سردار فضلی افزود: به کوری چشم دشمنان، انقلاب اسلامی چهلمین سال از عمر پر خیر و برکت خود را پشت سر می گذارد و اکنون در آستانه ورود به پنجمین دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم.
وی اظهار داشت: به رغم وجود برخی مشکلات، مردم ولایتمدار ایران اسلامی پای دفاع از دین خدا و انقلاب اسلامی ایستاده اند و جشن ورود به دهه پنجم انقلاب را برگزار می کنند.
وی به رشادت های رزمندگان کاشمری در عملیات های مختلف دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در هشت سال دفاع مقدس شاهد حضور چهره های وارسته و ملی همچون سردار شهید عاصمی بودیم که آثار و برکات حضورشان همواره مورد توجه بوده است.
کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  پایان کشت پاییزه گندم و جو در خراسان رضوی
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *