اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

برخی مشکلات زیبنده پرسپولیس نیست

برخی مشکلات زیبنده پرسپولیس نیست

به گزارش خبرنگار مهر، محمد انصاری پس از پیروزی تیم پرسپولیسبرابر پدیده مشهد در مرحله یک چهارم نهاییجام حذفی، گفت: خوشحالم که بازیکنان ما توانستند این دیدار سنگین را با پیروزی به پایان برسانند.حالا باید خود را آماده مرحله نیمه نهایی کنیمتا بتوانیم راه خود را برای قهرمانی هموار کنیم.

وی در خصوص مشکلات این روزهای پرسپولیس گفت: متأسفانه نام پرسپولیس بزرگ است اما برخی از مشکلات زیبنده این تیم نیست. یکی از مشکلات تیم ما زمین تمرین است.

خبر جدید  کار بازیکن پدیده بعد از پنالتی زشت بود

مدافع پرسپولیس که این روزها دوران نقاهت بعد از آسیب دیدگی را طی می کند،در ادامه خاطرنشان کرد: مسائل مالی یکی از بغرنج ترین اتفاقات در پرسپولیس است و خیلی از بازیکنان دریافتی کاملی نداشتند.امیدوارم مدیرعامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره هرچه زودتر این معضل را برطرف کنند.

انصاری در پاسخ به این پرسش که آیا از مبلغی که بابت نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به پرسپولیس رسیده،به بازیکنان پرداخت شده یاخیر، گفت: درصدی از این پول به بازیکنان می رسد اما پرداخت آنعادلانه نبود.

خبر جدید  خلعتبری بازی با پرسپولیس را از دست داد/ محرومیت کرار و کنعانی

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا هزینه جراحی پای خود را شخصا پرداخت کرده اید، گفت: این موضوع خیلی مهم نیست و من نمی خواهم به آن بپردازم.فقط امیدوارم هرچه زودتر مشکلاتی که در پرسپولیس وجود دارد برطرف شود.

کد خبر ۴۵۴۶۱۷۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  «رزم حسینی» استاندار خراسان رضوی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *