به گزارشخبرگزاری برنا از مشهد،یوسف بیدخوری سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در مراسم این ازمون که در هتل بین المللی قصر برگزار شد، گفت: این دوره برای هتل های مشهد ضروری بود که مجوز دوره های آشپزی را برای هتل قصر صادر شد.

وی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی عمومی ویژه هتل ها، رستوران ها و مراکز پذیرایی اظهار کرد: این دوره از دوره های مصوب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است که برای افراد شرکت کنند گواهی نامه نیز صادر می شود.

خبر جدید  لوح ثبتی میراث فرهنگی معنوی خیمه پوشان در روستای پیوه ژن مشهد رونمایی شد

وی از برگزاری این دوره در هتل قصر تشکر کرد و گفت: این اولین دوره آشپزی عمومی است که هتل قصر برگزار کرده و گواهی نامه پایان دوره را اداره کل صادر می کند.

بیدخوری با بیان این در این دوره آموزشی ۸۰ نفر فراگیر با مربی گری استاد سیدمحمدجواد غفوریان آموزش دیده اند، گفت: این دوره به نحو خوب و با کیفیت برگزار شده است.

خبر جدید  برگزاری کنگره های علمی، رویکردی هدفمند به مسائل جوانان است

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با بیان این که ۲۱۲ نوع غذا و بیش از ۶۰ نوع دسر تهیه شده است،گفت: با توجه به این که با کیفیت مطلوب برگزار کرده اند امادگی واریم که دوره های مصوب آموزشی دیگر را نیز به این موسسه واگذار کنیم.

خبر جدید  برگزاری مسابقات بیلیارد در کاشمر