اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

برگزاری دومین دوره مدیریت پیش بیمارستانی تروما در نیشابور

برگزاری دومین دوره مدیریت پیش بیمارستانی تروما در نیشابور

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی نیشابور گفت: دومینبرگزاری دومین دوره مدیریت پیش بیمارستانی تروما در نیشابور کارگاه آموزشی مدیریت پیشبیمارستانی تروما با مشارکت مربيان اورژانس پیشبیمارستانی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی نیشابور در این شهرستان برگزار شد.

دکترقاسم مشارموحد افزود: در این دوره که با هدف ارتقای سطح دانش، نگرش و عملکرد پرسنل فوریتهای پزشکی در برخورد با مصدومان ترومایی به صورت تئوری و عملی برگزار شد، ۲۴ نفر از پرسنل اورژانس ۱۱۵ نیشابور شرکت کردند.

خبر جدید  موج جدید بارشها در راه خراسان رضوی

متخصص طب اورژانس تصریح کرد: مباحث مختلفی چون آسیب به سر و ستون مهرهها، قفسه سینه، شکم، لگن، اندامها، مدیریت راه هوایی در بیماران ترومایی، کنترل خونریزی و شوک، نحوه برخورد با سوختگی ها، نحوه برخورد با کودک یا سالمند دچار آسیب و ارزیابی بیمار ترومایی از عناوین مطرح شده در این دوره آموزشی بود.

خبر جدید  "جشنواره رسانه‌ای ابوذر" در خراسان‌رضوی برگزار می‌شود

وی ادامه داد: در این کارگاه آزمون کتبی و عملي برگزار شد و آقای علی عبیری و جمال خیرآبادی با کسب بالاترین نمره رتبه برتر را به خود اختصاص دادند که به رسم یادبود هدیه ای به آنها اهدا شد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اختصاص 65 میلیارد ریال برای تکمیل فرودگاه گناباد


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *