اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه خواهران شاغل در سپاه

برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه خواهران شاغل در سپاه

گروه فعالیت‌های قرآنی: شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه خواهران شاغل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به میزبانی مشهد برگزار می‌شود.

اکرم مستوفی، دبیر شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خواهران شاغل در سپاه در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، اظهار کرد: این مسابقات امشب، ۱۶ بهمن و همزمان با دهه مبارک فجر با حضور حسین محبی، معاون فرهنگی ـ‌ تبلیغاتی نمایندگی ولی فقیه در سپاه افتتاح می‌شود و فردا برگزاری این رقابت‌ها پیگیری می‌شود.

خبر جدید  پیام استاندار به صادرکنندگان خراسان رضوی

وی گفت: این مسابقات که ویژه بانوان فعال و شاغل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، در رشته‌های مفاهیم‌ جزء ۱۷ قرآن، قرائت تحقیق‌، قرائت‌ ترتیل، حفظ ۳ جزء، ‌۵،‌ ۱۰، ۱۵، ۲۰ و حفظ کل قرآن کریم برگزار می‌شود.

دبیر شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خواهران شاغل در سپاه بیان کرد: در شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بیش از ۲۵۰ نفر از خواهران فعال سپاه انقلاب اسلامی حضور دارند.

خبر جدید  هم رده کشورهای پیشرفته در حوزه بهداشت و درمان هستیم

وی با اشاره به داوری این دوره ازرقابت ها ابراز کرد: امسال برای نخستین بار برای بحث داوری، ناظر فنی در نظر گرفته شده است که رسیدگی به اعتراضات را بر عهده دارد.

مستوفی در پایان به داوران حاضر در این رقابت ها اشاره کرد و گفت: زهرا افخمی،‌ زهیدا رشیدی،‌ ملیحه اسحاق نژاد،‌ نجمه شبانی قهرودی،‌ مریم خطیب،‌ منیره افکاری و زینب آقایی هشت داور بخش حفظ و محبوبه کاتب،‌ ناهید سلطانی،‌ ریحانه طاهر رحیمی و فاطمه یگانگی چهار داور بخش قرائت هستند که زهرا صریحی نژاد نیز مسئولیت ناظر فنی  این رقابت‌ها را بر عهده دارد.

خبر جدید  مهار آتش سوزی در کارخانه تولید مواد غذایی در مشهد

گفتنی است،‌ اختتاحیه شانزدهمین دوره مسابقات سراسری خواهران شاغل در سپاه چهارشنبه، ۱۸ بهمن ماه در مجتمع فرهنگی آموزشی امامت واقع در خیابان شهید نواب صفوی نواب ۶ برگزار می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *