اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

برگزاری شب شعر انقلاب در فرهنگسرای انتظار مشهد

برگزاری شب شعر انقلاب در فرهنگسرای انتظار مشهد

گروه فرهنگی: مدیر فرهنگسرای انتظار مشهد از برگزاری شب شعر انقلاب خبر داد و عنوان کرد: این شب شعر با همکاری منطقه یک مشهد برگزار می‌شود.

سیدسجاد جُلینی، مدیر فرهنگسرای انتظار مشهد، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، از برگزاری شب شعر انقلاب خبر داد و عنوان کرد: این شب شعر با همکاری منطقه یک مشهد برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در این مراسم که با حضور شاعران، ادیبان و هنر دوستان مشهد برگزار خواهد شد، از شاعران برجسته انقلابی تجلیل به عمل می‌آید.
جُلینی تصریح کرد: شب شعر انقلاب چهارشنبه، ۱۷ بهمن‌ماه، ساعت ۱۸ الی ۲۰ در فرهنگسرای انتظار مشهد برگزار می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری تور شاهنامه برای کودکان در خانه کودک، تصریح کرد: این برنامه که از ۱۴ بهمن‌ماه در کلاهدوز ۱۶ آغاز شده است و تا ۲۱ بهمن نیز ادامه دارد.
مدیر فرهنگسرای انتظار مشهد ادامه داد: قصه‌گویی با موضوع انقلاب، برگزاری مسابقه، نقاشی از جمله برنامه‌های تور شاهنامه است.
وی تصریح کرد: ویژه برنامه جشن انقلاب با حضور اهالی منطقه خیابان آبکوه و مجد، پنج‌شنبه ۱۸ بهمن‌ماه، ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد، تئاتر، روایتگری انقلاب، مسابقه و اکران فیلم از جمله برنامه‌های این جشن محسوب می‌شود.
جُلینی تقدیر از خانواده شهدا و برگزاری روایتگری با موضوع انقلاب را از دیگر برنامه‌ها دانست و اظهار کرد: این برنامه شنبه ۲۰ بهمن‌ماه، ساعت ۱۸ الی ۲۰ در فرهنگسرا انتظار مشهد برگزار می‌شود.

خبر جدید  ساخت و مرمت گلزار شهدای استان نیازمند ۱۵ میلیارد تومان

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *