مسئول بسیج رسانه خراسانه رضوی در گفتگو با خبرنگار برنا در مشهد گفت: مسابقات دارت، به همت دفتر بانوان بسیج رسانه خراسان با حضور ۲۰ شرکت کننده عصر روز پنج شنبه برگزار شد.

عباس محمدیان ادامه داد: این مسابقات با حمایت انجمن دارت خراسان رضوی و داوری داوران به صورت حرفه ای اجرایی شد.

محمدیان افزود: کارگروه ورزش بانوان رسانه بسیج در تلاش است تا در راستای کاهش آسیب های حرفه خبرنگاری و افزایش روحیه نشاط و همدلی مسابقات ورزشی در رشته های مختلف را برنامه ریزی و اجرا کند.

خبر جدید  یلی: می‌خواهیم نماینده خوبی برای والیبال ایران باشیم/ آماده بازی با ایتالیا هستیم

وی تاکید کرد: از اهداف کارگروه ورزش بانوان بسیج رسانه خراسان رضوی تشکیل یک تیم منسجم ورزشی است تا در مسابقات ادارات استان به عنوان نماینده حضور یابد.

مشهد قطب دارت ایران است

فاطمه توکلی مسئول کمیته دارت بانوان مشهد نیز افزود: مسابقات دارت بانوان رسانه ای به صورت دو حذفی ۲۰۱ کانت آپ، دو لگ از ۳ لگ برگزار شد و در مرحله فینال به صورت ۳۰۱فیکس دو لگ از ۳لگ با حضور ۱۶ ورزشکار به کار خود پایان داد.

خبر جدید  ​مسابقات چند جانبه موتورسواری در مشهد به پایان رسید

توکلی افزود: خاکشور، بنایی، اسماعیلی و ادبی نفرات اول تا چهارم این مسابقات را تشکیل دادند.

مسئول کمیته دارت بانوان مشهد گفت: رشته دارت در خراسان فعالیت خوبی دارد و هر سال ۴ بازیکن برتر استان در دو بخش بانوان و آقایان به مسابقات قهرمان کشوری اعزام می شوند.

توکلی افزود: بانوان دارتیست مشهد امسال در بخش بانوان در قهرمانی کشور عنوان سوم دوبل را کسب کردند.

خبر جدید  سرلشکرجعفری به تولیت آستان قدس رضوی تبریک گفت

وی ادامه داد: در نوجوانان دختر در کشوری نوجوانان مقام سوم را کسب و در حال حاضر سه نفر از نوجوانان خراسان رضوی در اردوی تیم ملی حضور دارند.

توکلی افزود: مربی تیم ملی بانوان ایران، خانم عربی، یک مربی مشهدی است و دارت مشهد در کشور جایگاه خوبی دارد و ما قطب دارت ایران محسوب می شویم.