به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، سیدحمیدرضا امینی با بیان این خبر اظهار داشت: ماه بهار قرآن فرصت مغتنی است که شاهد بهار همدلی باشیم و در این مسیر برپایی برنامه های ورزشی و فرهنگی میتواند نقش بسزایی ایفا کند.

وی ادامه داد: در همین راستا مسابقات ورزشی در قالب جام رمضان، محافل انس با قرآن و جشنواره فرهنگی ورزشی با شرکت جمع کثیری از جوانان، ورزشکاران و خانواده ها و مشارکت و همکاری هیئت های ورزشی و تعدادی از دستگاه های اجرایی برنامه هایی است که تا پایان ماه مبارک رمضان درتربت حیدریه برگزار میگردد.

خبر جدید  برگزاری هفته‌های فرهنگی فرصتی برای معرفی فرهنگ‌های بومی فراموش‌ شده است

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه تصریح کرد: در مسابقات فوتسال جام رمضان امسال شاهد شرکت ۵۶ تیم در شش گروه سنی در تربت حیدریه هستیم و در بخشهای تابعه شهرستان نیز بیش از ۱۰تیم فوتسال به رقابت میپردازند.

امینی افزود:در رشته بسکتبال ۶ تیم و علاقه مندان به والیبال نیز در قالب ۲۲ تیم در دو بخش بانوان و آقایان تا پایان ماه مبارک رمضان با یکدیگر مصاف میکنند.

خبر جدید  اجرای طرح اهدای خون رضوی در دهه کرامت

رئیس اداره ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: جشنواره فرهنگی ورزشی بهار در بهار نیز با محوریت خانواده و جوانان به همت موسسه قرآنی زلال نور، با مشارکت هیئت های ورزشی و همراهی شهرداری، اداره فرهنگ و ارشاد و کمیته امداد به مدت سی شب در بوستان پرستار شهرستان برگزار میگردد.

خبر جدید  میدان شهدای مشهد زنده و پویا نیست

وی در پایان اضافه کرد : برپایی محفل جزء خوانی قرآن کریم نیز در ایام ماه مبارک رمضان از دیگر برنامه های فرهنگی این شهرستان است که هر شب بعد از افطار با شرکت گروه های مختلف کوه نورد در گلزار شهدای گمنام بوستان جنگلی پیشکوه و بصورت عمومی در پارک پرستار برگزار میشود.