اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

برگزاری مسابقات قرآن فرهنگیان مدارس استثنایی خراسان رضوی

برگزاری مسابقات قرآن فرهنگیان مدارس استثنایی خراسان رضوی

گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس فرهنگی اداره آموزش‌و پرورش استثنایی خراسان رضوی گفت: مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات قرآن فرهنگیان اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی با حضور ۱۲۴ متسابق به میزبانی مشهد در حال برگزاری است.

مهدی رادمهر، کارشناس فرهنگی اداره آموزش‌وپرورش استثنایی خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، بیان کرد: مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات قرآن فرهنگیان اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی به میزبانی مشهد در حال برگزاری است.

خبر جدید  ۸کشته در سانحه رانندگی برخورد پراید با کامیون در جغتای

وی در این زمینه اضافه کرد: این رقابت ها در رشته‌های حفظ، قرائت ترتیل و الگوی برتر تدریس احکام نمازدر دو بخش آقایان به تعداد ۶۳ نفر ۱۸ بهمن ماه برگزار شد و ۲۴ بهمن نیز در بخش بانوان با حضور ۶۱ متسابق برگزار خواهد شد.
رامهر افزود: در این دوره از مسابقات ۱۲۴ نفر از فرهنگیان راه‌یافته به مرحله استانی به تفکیک ۷۰ نفر در رشته قرائت ترتیل، ۳۰ نفر در رشته حفظ و ۲۴  نفر در رشته الگوی برتر تدریس احکام نماز با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
کارشناس فرهنگی اداره آموزش‌و پرورش استثنایی خراسان رضوی گفت: مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات قرآن فرهنگیان اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی بر اساس نوع رشته مسابقات به صورت کتبی، شفاهی و عملی در محل دارالقرآن لیلةالقدر در حال پیگیری است.

خبر جدید  احداث شهرک انرژی در نقطه صفر مرزی/ به دنبال عقلانیت سیاسی هستیم نه آرامش سیاسی

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *