اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

برگزاری مسابقه فرهنگی «گام دوم انقلاب» در حرم رضوی

برگزاری مسابقه فرهنگی «گام دوم انقلاب» در حرم رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در راستای تبیین گام دومبرگزاری مسابقه فرهنگی «گام دوم انقلاب» در حرم رضوی انقلاب با آغاز دهه پنجم و بیانیه راهبردی رهبر انقلاب برای ادامه مسیر و حرکت به سوی آرمانهای انقلاب، مسابقه فرهنگی «گام دوم انقلاب» را برای زائران و مجاوران طراحی کرده است.

این مسابقه با توجه به پیام تعیینکننده رهبر معظم انقلاب در چهل سالگی انقلاب اسلامی و با رویکرد ترویج مطالعه عمیق و آشنایی زائران و مجاوران امام رضا(ع) با این بیانیه تنظیم شده و در حرم مطهر رضوی برگزار میشود.

خبر جدید  بازدید فرماندار کربلا و هیات اقتصادی عراقی از شهر پدیده

علاقهمندان میتوانند پاسخنامههای خود را به سه روش پیامکی و ارسال از طریق پست، مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامعه آستان قدس رضوی به نشانیrazavi.aqr.ir و پاسخ به سوالات در پاسخنامه و تحویل به صندوقهای مخصوص مستقر در کیوسکهای راهنمای زائر در مسابقه «گام دوم انقلاب» شرکت کنند و از هدایای متبرک آستان قدس رضوی بهرهمند شوند.

خبر جدید  یک کشته و سه مصدوم در تصادف رخ به رخ در مشهد

آخرین مهلت شرکت در این مسابقه فرهنگی ۲۲ اسفند ماه سال جاری است و قرعهکشی از بین پاسخهای صحیح به صورت روزانه انجام شده و نتیجه آن از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۰۲۲۲۲ به اطلاع برندگان ابلاغ خواهد شد.

برگزاری مسابقات و تولید محصولات فرهنگی اعم از کتاب، پوستر و کارتپستال از جمله فعالیتهای فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در مناسبتهای مختلف در طول سال انجام میشود.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  حاشیه‌نگاری تصویری از راهپیمایی 22 بهمن در فجر چهلم
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *