اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

برگزاری نخستین دوره آموزشی «جدیدترین روش تدبر در قرآن» ویژه طلاب و فعالان قرآنی

برگزاری نخستین دوره آموزشی «جدیدترین روش تدبر در قرآن» ویژه طلاب و فعالان قرآنی

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر مؤسسه علمی ـ فرهنگی عصر قرآن مشهد گفت: برای اولین بار در کشور نخستین دوره آموزشی «جدیدترین روش تدبر در قرآن کریم» ویژه طلاب و فعالان قرآنی در مشهد برگزار خواهد شد.

محمدعلی اورعی‌کریمی، مدیر مؤسسه علمی ـ‌ فرهنگی عصر قرآن مشهد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، بیان کرد: برای اولین بار در کشور نخستین دوره آموزشی «جدیدترین روش تدبر در قرآن کریم» با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ویژه طلاب و فعالان قرآنی در مشهد برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه با برگزاری این دوره، فصل جدیدی در حوزه تدبر در قرآن گشوده خواهد شد، اظهار کرد: افرادی که آشنایی قابل قبولی با فن ترجمه قرآن دارند می‌توانند در این دوره شرکت کنند.
اورعی‌کریمی با بیان اینکه به معنای واقعی در این حوزه تولید علم صورت گرفته که در نوع خود بدیع و کاملا جدید هست، ادامه داد: هدف از برگزاری این دوره، عمومی سازی روش تدبر در قرآن و استخراج مفاهیم کاربردی آیات مورد نیاز در راستای برطرف شدن مشکلات فردی و اجتماعی در جامعه است.
مدیر موسسه علمی ـ‌ فرهنگی عصر قرآن مشهد با اشاره به اینکه برای تدریس در این دوره از اساتید حوزوی و دانشگاهی دعوت شده است، اضافه کرد: ثبت نام از پنجم بهمن‌ماه آغاز شده است و تا پایان بهمن ماه ادامه دارد و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.quran-times.com مراجعه و یا با شماره ۳۷۲۵۷۹۴۱ تماس حاصل کنند.
وی در پایان ابراز کرد: با توجه به اینکه موسسه عصر قرآن به زبان انگلیسی هم در حوزه معارف فعال است، برنامه ریزی برای برگزاری دوره به زبان انگلیسی نیز انجام خواهد شد، ضمن اینکه امکان برگزاری دوره تدبر در قرآن برای متقاضیان در سراسر کشور و حتی در کشورهای دیگر نیز وجود دارد.

خبر جدید  عاملان فروش سئوالات آزمون یک دانشگاه در مشهد دستگیر شدند

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *