اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

برگزاری نخستین دوره مسابقات قرآن نیروهای مسلح خراسان رضوی

برگزاری نخستین دوره مسابقات قرآن نیروهای مسلح خراسان رضوی

گروه فعالیت‌های قرآنی: نخستین دوره مسابقات قرآن کریم نیروهای مسلح استان خراسان رضوی به میزبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مشهد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، نخستین دوره مسابقات قرآن کریم نیروهای مسلح استان خراسان رضوی به میزبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مشهد برگزار می شود.
بنابر این گزارش، در این دوره از رقابت ها ۴۸ متسابق آقا از نیروهای مسلح استان در رشته های ترتیل، قرائت و حفظ ۵ و ۱۰ جزء قرآن کریم به رقابت می‌پردازند.
گفتنی است، محمد علیزاده، وحید مجتهدزاده، مجتبی و رضا جاویدی و مهدی حسنی از جمله داوران این دوره از رقابت های قرآنی نیروهای مسلح هستند.
یادآور می‌شود، مراسم افتتاحیه و برگزاری رقابت های نخستین دوره مسابقات قرآن کریم نیروهای مسلح استان خراسان رضوی از ساعت ۸ الی ۱۲ چهارشنبه، ۲۵ بهمن ماه در مجموعه صنایع شهید کاوه واقع در سیدی، انتهای جاده خلج خواهد بود، همچنین در این روز و از ساعت ۱۳ الی ۱۵ با حضور حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی و در قالب مراسم اختتامیه، این رقابت ها با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان می دهد.

خبر جدید  تمرکز روی ارتقای کمی آموزش عالی، زیرساخت علمی کشور را به چالش کشانده است

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *