اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

برگزاری نمایشگاه «گنجینه هنر رضوان» با موضوعات قرآنی

برگزاری نمایشگاه «گنجینه هنر رضوان» با موضوعات قرآنی

گروه فرهنگی: مسئول نگارخانه رضوان از برگزاری اولین نمایشگاه آثار نفیس هنری با عنوان «گنجینه هنر رضوان» خبر داد و افزود: هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر و جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی، آثار ۳۰ هنرمند کشوری و استان با موضوعات قرآنی و رضوی، برای فروش در این نگارخانه به نمایش در می‌آید.

محمد ظریف‌صدر، مسئول نگارخانه رضوان، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، با اشاره به برگزاری اولین نمایشگاه آثار نفیس هنری با عنوان «گنجینه هنر رضوان»، افزود: هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر و جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی، آثار ۳۰ هنرمند کشوری و استان با موضوعات قرآنی و رضوی، برای فروش در این نگارخانه به نمایش در می‌آید.

خبر جدید  اولین هدف آمریکا درمقابله باانقلاب اسلامی جلوگیری از توسعه آن است

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه ۱۱۰ اثر برگزیده از مجموعه آثار قرآنی و رضوی هنرمندان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و کشور به نمایش در می‌آید، اظهار کرد: خوشنویسی، نستعلیق، چلیپا، کتابت، خط شکسته، نستعلیق، ثلث، نسخ و نقاشی قهوه‌خانه‌ای، ایرانی، نگارگری و گرایش مدرن، از جمله موضوعات ارائه شده در این گنجینه است.

خبر جدید  مردم و مسئولان همراه هم برای رفع موانع تحقق آرمان‌های انقلاب/ مسیر طولانی در پیش داریم

مسئول نگارخانه رضوان مشهد ادامه داد: به دلیل آنکه مرکزی دائمی برای فروش آثار هنرمندان وجود نداشت، این فروشگاه در نگارخانه رضوان دائر شده است که نمایشگاه آثار ۲۱ بهمن دایر خواهد شد و تا ۲۶ بهمن‌ نیز ادامه دارد، بعد از نمایشگاه نیز این آثار در گنجینه دائمی خواهند ماند.

خبر جدید  درخشش سنگ نوردان خراسانی در مسابقات کشوری

یادآور می‌شود، مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه آثار نفیس هنری با عنوان «گنجینه هنر رضوان»، شنبه ۲۱ بهمن‌ماه، ساعت ۱۶ در نگارخانه رضوان مشهد برگزار می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *