اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

برگزاری ۳۰ هزار برنامه دهه فجر در مدارس خراسان رضوی

برگزاری ۳۰  هزار برنامه دهه فجر در مدارس خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست شورای آموزش پرورشبرگزاری 30  هزار برنامه دهه فجر در مدارس خراسان رضوی سبزوار گفت: نواختن زنگ گلبانگ انقلاب، یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی، روایتگری و خاطره گویی انقلاب و دوران دفاع مقدس بوسیله راویان همکار و دانش آموز برخی از این برنامه هاست.

قاسمعلی خدابنده افزود: همچنین مسابقات فرهنگی هنری، مسابقات کتابخوانی و آشنایی دانش آموزان با سیره امام خمینی (ره) و برگزاری نمایشگاههای دستاوردهای چهل سالگی انقلاب با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده از دیگر برنامه های دهه فجر در مدارس استان است.

خبر جدید  خسارت بیش از 300میلیارد تومانی کشاورزی خراسان رضوی بر اثر سرما و سیل

خدابنده ادامه داد: در دهه فجر ۱۰۰ طرح عمرانی و آموزشی با مجموع ۵۰۰ کلاس درس و هزینه ۴۵۰ میلیارد ریال در خراسان رضوی به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اصلاح سیستم گرمایشی مدارس گفت: در سالجاری یک هزار و ۴۰۰ کلاس درس با هزینه ۹۰۰ میلیارد ریال به این سامانه تجهیز شده است.

خبر جدید  در حال اجرا بودن انتظارات رهبر معظم انقلاب در ساماندهی توس

خدابنده افزود: با توجه به میزان اعتبار، بطور میانگین سالانه سیستم گرمایشی ۳۰۰ آموزشگاه در خراسان رضوی اصلاح می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: هم اینک ۱۶ هزار و ۱۵۰ کلاس درس سامانه گرمایشی استاندارد ندارند و سیستم گرمایشی آنها متمرکز نیست که از بخاری نفتی و تابشی برقی استاندارد استفاده می شود.

خبر جدید  برگزاری کنفرانس بین المللی سونوگرافی مفصل هیپ نوزادان در نیشابور

وی ادامه داد: از سال ۹۲ تاکنون تمام مدارسی که در خراسان رضوی احداث و نوسازی شده اند به سامانه گرمایشی استاندارد مجهز شدند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *