اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بزرگترین سند موفقیت انقلاب اسلامی تداوم دشمنی آمریکاست

بزرگترین سند موفقیت انقلاب اسلامی تداوم دشمنی آمریکاست

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، عبدالرضا رحمانی فضلی امشب در مراسم تودیع و معارفه استانداران قدیم و جدید خراسان رضوی در مشهد مقدس افزود: آمریکا وقتی وارد سوریه شد، زمان بندی یک تا ۲ ساله را برای تحقق برنامه های خود مطرح کرد.بزرگترین سند موفقیت انقلاب اسلامی تداوم دشمنی آمریکاست

وی گفت: آمریکا می خواست با طرح موضوع هلال شیعه ای همه پیوندهای کشورهای اسلامی را از هم بگسلد و دست ایران را از منطقه خاورمیانه قطع کند اما امروز شاهد هستیم که دست چه کشوری از منطقه قطع شده است.

رحمانی فضلی افزود: منطقه خاورمیانه بر دشمن فائق آمده است و با قدرت به رژیم صهیونیستی و دیگر دشمنان اعلام می کند که نمی توانند این منطقه را به جولانگاه استعمار و استثمار تبدیل کنند.

وزیر کشور گفت: آمریکا همه امکانات خود را به غرب آسیا آورد تا بر آن مسلط شود اما اکنون شاهد برهم ریختن نقشه هایش در لبنان، سوریه، عراق و یمن هستیم.

او افزود: آخرین حربه آمریکا نیز به کار بردن دین علیه دین بود که در این راستا جریانی به عنوان داعش را به وجود آورد و در این مورد هم رسوا شد.

رحمانی فضلی گفت: قبل از عملیات ۱۱ سپتامبر و حمله به برج های دوقلو در نیویورک، براساس نظرسنجی ها آمریکا جایگاه خوبی در افکار عمومی داشت اما بعد از این اتفاق و حمله آمریکا به کشورهای افغانستان و عراق، این جایگاه تضعیف شد

وزیر کشور افزود: امسال دهه فجر را به یک حرکت عظیم مقاومت و استقامت تبدیل خواهیم کرد.

رحمانی فضلی گفت: استکبار بداند که باید با ایران کنار بیاید، استقلال و موقعیت سیاسی این کشور را به رسمیت بشناسد، و دنیای اسلام را دچار تنش و درگیری نکند.

خبر جدید  تامین امنیت و آزادی اصحاب رسانه وظیفه حاکمیت است

در این مراسم علیرضا رزم حسینی به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی معرفی و از خدمات علیرضا رشیدیان استاندار قبلی این استان تجلیل شد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *