اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بزرگترین سند موفقیت انقلاب اسلامی تداوم دشمنی آمریکاست

بزرگترین سند موفقیت انقلاب اسلامی تداوم دشمنی آمریکاست

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، عبدالرضا رحمانی فضلی امشب در مراسم تودیع و معارفه استانداران قدیم و جدید خراسان رضوی در مشهد مقدس افزود: آمریکا وقتی وارد سوریه شد، زمان بندی یک تا ۲ ساله را برای تحقق برنامه های خود مطرح کرد.بزرگترین سند موفقیت انقلاب اسلامی تداوم دشمنی آمریکاست

وی گفت: آمریکا می خواست با طرح موضوع هلال شیعه ای همه پیوندهای کشورهای اسلامی را از هم بگسلد و دست ایران را از منطقه خاورمیانه قطع کند اما امروز شاهد هستیم که دست چه کشوری از منطقه قطع شده است.

خبر جدید  پیام تسلیت تولیت آستان قدس رضوی

رحمانی فضلی افزود: منطقه خاورمیانه بر دشمن فائق آمده است و با قدرت به رژیم صهیونیستی و دیگر دشمنان اعلام می کند که نمی توانند این منطقه را به جولانگاه استعمار و استثمار تبدیل کنند.

وزیر کشور گفت: آمریکا همه امکانات خود را به غرب آسیا آورد تا بر آن مسلط شود اما اکنون شاهد برهم ریختن نقشه هایش در لبنان، سوریه، عراق و یمن هستیم.

او افزود: آخرین حربه آمریکا نیز به کار بردن دین علیه دین بود که در این راستا جریانی به عنوان داعش را به وجود آورد و در این مورد هم رسوا شد.

خبر جدید  همایش روسا و کارشناسان تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی کشور

رحمانی فضلی گفت: قبل از عملیات ۱۱ سپتامبر و حمله به برج های دوقلو در نیویورک، براساس نظرسنجی ها آمریکا جایگاه خوبی در افکار عمومی داشت اما بعد از این اتفاق و حمله آمریکا به کشورهای افغانستان و عراق، این جایگاه تضعیف شد

وزیر کشور افزود: امسال دهه فجر را به یک حرکت عظیم مقاومت و استقامت تبدیل خواهیم کرد.

خبر جدید  واکسینه شدن 249 هزار راس دام در قوچان

رحمانی فضلی گفت: استکبار بداند که باید با ایران کنار بیاید، استقلال و موقعیت سیاسی این کشور را به رسمیت بشناسد، و دنیای اسلام را دچار تنش و درگیری نکند.

در این مراسم علیرضا رزم حسینی به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی معرفی و از خدمات علیرضا رشیدیان استاندار قبلی این استان تجلیل شد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *