اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بزرگترین مرکز درمانی MS شرق کشور در مشهد افتتاح می‌شود‌

بزرگترین مرکز درمانی MS شرق کشور در مشهد افتتاح می‌شود‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، محمدعلی صحرائیان ظهر امروز در اجلاس سالانه مدیران عامل انجمن MS ایران در مشهداظهار داشت: امنیت تنها امنیت جانی، انفجار بمب، جنگ و غیره نبوده و نیست و بزرگترین امنیتی که از آن غافل شدیم امنیت ذهنی و آرامش روانی بوده و هر برخورد غلط ما سبباخلال در این نوع امنیت خاص خواهد شد.

وی افزود: انجمنهای MS را باید به عنوان مکانی امن برای این نوع بیماران بدانیم و کاری نکنیم که با یک حرکت غلط، امنیت ذهنی و آرامش روانی بیمار مبتلا به MS را از بین ببریم و بهطور مثال با مسائلی همچون گرانی و تحریم دارو ذهن این بیمار خاص را متشنج کنیم و این نوع معضلات یکی از بزرگترین آفتها در این حوزه است.

خبر جدید  تجهیزات گران‌قیمت مهم‌ترین دغدغه هاکی‌بازان خراسان رضوی است

نایبرئیس انجمنMSایران با بیان اینکه این انجمن خانه امن این نوع بیماران است، گفت:همه انجمنها باید در مسیر افزایش آرامش و کاهش اضطراب بیماران خاص همچون MSتلاش کنند و با افتخار اعلام میکنیم که تمام انجمنهای استانی MS بهویژه خراسان رضوی عملکردی درخشان داشتند و افتتاح بزرگترین مرکز درمانی MS شرق کشور را در جوار بارگاه منور رضوی و همزمان با برگزاری این اجلاس به فال نیک میگیریم.

در این اجلاس عباس نوریان، نایب رئیسانجمن MS خراسانرضوی، اظهار داشت: در سال ۵۴ نخستینانجمن MS جهان در آمریکا تاسیس شد و پس از تبدیلشدن این انجمن به انجمنی جهانی در سال ۷۴ ایران جزو نخستین کشورهایی بود که به این انجمن پیوست. اجلاس مدیران MS ایران سالانه برگزار میشود و بهدنبال رسیدن به دنیای بدون MS نیازمند تلاش مستمر فعالان این حوزه در از سطح وزارت بهداشت تا انجمن مربوطه هستیم.

خبر جدید  کاهش ذخایر خونی در استان خراسان رضوی

نایب رئیس انجمن MS خراسانرضوی با بیان اینکه در مسیر خدمترسانی مطلوبتر به بیماران ms از حضور واقفان خیران نیکاندیش حوزه سلامت نباید غافل شویم، خاطرنشان کرد: بسیار خوشحالیم که خیران حوزه سلامت در مشهد ضمن اهدای واحد ۵۰۰ متری و کمک نقدی ۶ میلیارد تومانی را داشتند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  آستان قدس رضوی: ویژه‌برنامه‌های نوروزی حرم مطهر غیرحضوری خواهد بود / مردم از مراجعه به حرم مطهر خودداری کنند
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *