اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بزرگترین کتابخانه مرکزی کشور در مشهدمقدس به بهره‌برداری رسید

بزرگترین کتابخانه مرکزی کشور در مشهدمقدس به بهره‌برداری رسید

شعارسال: با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بزرگترین کتابخانه مرکزی کشور در مشهدمقدس به بهره‌برداری رسید.

این کتابخانه که مزین به نام امام خمینی(ره) است در مراسمی رسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهردار مشهدمقدس، استاندار خراسان رضوی و تعدادی از نمایندگان مشهد در مجلس شورای اسلامی به بهره‌برداری رسید.

عملیات ساخت و بهره‌برداری از این کتابخانه به مدت ۲۳ سال به طول انجامیده بود و امروز و همزمان با ایام‌الله دهه فجر در مشهدمقدس به بهره برداری رسید.

هدیه ویژه رهبر انقلاب به بزرگترین کتابخانه کشور/رهبر انقلاب هدیه ویژه‌ای به کتابخانه مرکزی مشهد اهدا کردند
علیرضا مختار پور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور: مگر می‌شود یک فعالیت فرهنگی آن هم در حوزه کتاب و کتابخوانی صورت گیرد و‌ رهبر انقلاب از آن بی‌خبر باشند! معظم له از دوران نوجوانی از کتابخانه آستان قدس خاطرات فراوان دارند.

خبر جدید  انتقال پروژه‌های اسکان ارزان قیمت به حاشیه شهر مشهد

در جریان افتتاح این کتابخانه گزارشی تهیه کرده و ‌خدمت ایشان عرض کردم. از ایشان استدعا کردم با یک هدیه، این افتتاح را داشته باشیم و معظم‌له روز گذشته یک جلد کلام‌الله مجید را به عنوان هدیه به این کتابخانه اعطا فرمودند.

رهبر انقلاب در این یادداشت مرقوم فرموده‌اند: «اهدا به کتابخانه مرکزی امام خمینی مشهد به پاس خدمات و‌کوششهای کارکنان آن».

خبر جدید  عدم تمدید تخفیف 24 درصدی عوارض ساختمانی

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۱۵بهمن ۱۳۹۷ ، کدخبر:۱۹۳۹۰۷۱ ،www.tasnimnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *