اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی جاده خاش در حرم رضوی

بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی جاده خاش در حرم رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، این مراسم دیشب بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء با حضور بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی جاده خاش در حرم رضویخانواده شهدای تروریستی جاده خاش، مدیران و مسئولان لشکری، استانی، خادمان آستان قدس رضوی و زائران و مجاوران در رواق امام خمینی(ره) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم علی ملائکه به قرائت زیارت امین الله و مدیحه سرایی و حجت الاسلام عباس فرازینیا به ایراد سخنرانی پرداخت.

خطیب مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی جاده خاش با اشاره به اینکه چله دوم انقلاب با خون شهدای عزیز متبرک شد، عنوان کرد: فراق و از دست دادن این عزیزان برای همه ملت ایران سخت و سنگین است.

خبر جدید  افتتاحیه اولین المپیاد ورزشی و قرائت قرآن کریم در مشهد

وی ادامه داد: شهدا با عملکرد صالحانه خویش به مقامی میرسند که به صورت مستقیم مورد لطف و عنایت خاص خدای متعال قرار میگیرند.

خطیب حرم رضوی ادامه داد: کسی که رزمنده است و با تمام وجود در سرما و گرما و سختیهای موجود از حریم کشور اسلامی ایران مرزبانی و نگهبانی میکند، یقینا بزرگترین نیکوکاری را انجام داده و شهادت پاداش این عمل خیر اوست.

خبر جدید  تجلیل از مدال آوران جودو خراسان رضوی در رقابت‌های کشوری

وی با اشاره به اینکه خانواده شهدا نیز به خاطر صبرشان مورد عنایت خاص خدا قرار میگیرند، عنوان کرد: صبر بر مصیبت جوان، صبر بر مصیبت همسر و پدر خویش که در راه اسلام و مرزبانی شهید شده است نوعی جهاد بهشمار میرود که این مهم مورد عنایت خدای متعال قرار میگیرد.

پس از سخنرانی حجت الاسلام فرازینیا، همرزمان شهدای تروریستی خاش به روایتگری از حال و هوای رزمندگان، عباس حیدرزاده به قرائت دعای کمیل و سعید حدادیان به مدیحهسرایی پرداختند.

خبر جدید  گزارش منشأ ریزگردهای خارجی خراسان رضوی آماده شده است

شامگاه ۲۴ بهمن امسال یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان اسلام در جاده خاش توسط خودروی انتحاری تروریستهای تکفیری هدف حمله قرار گرفت که در جریان این جنایت تروریستی ۲۷ تن از کارکنان نیروی زمینی سپاه به شهادت رسیدند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *