اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

بهره‌مندی ۷ هزار نفر از فعالیت‌های قرآنی تبلیغات اسلامی در سبزوار

بهره‌مندی ۷ هزار نفر از فعالیت‌های قرآنی تبلیغات اسلامی در سبزوار

بهره مندی 7 هزار نفر از فعالیتهای قرآنی تبلیغات اسلامی در سبزوار

حجتالاسلام سیدجواد سجادینژاد، رئیس اداره تبلیغات اسلامی سبزوار در گفتوگو با ایکنا از خراسان رضوی، با بیان اینکه دوازدهم اردیبهشتماه همزمان با روز معلم همایش طلایهداران هدایت با حضور روحانیان شهرستانهای داورزن، سبزوار و خوشاب و با حضور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این شهرستان برگزار میشود، گفت: در سال گذشته ۷ هزار نفر از فعالیتهای قرآنی این اداره در شهرستانهای سبزوار، داورزن و خوشاب بهرهمند شدند.
وی با اشاره به برگزاری کلاسهای آموزش تجوید، حفظ کلامالله مجید و برگزاری کارگاه سبک زندگی قرآنی، افزود: بیشتر کلاسها در مناطق حاشیهای شهر و روستاها نظیر منطقه صالحآباد، کلاته سیفر، کهنه آب و قلعه نو روداب سبزوار برگزار شده است.
وی اضافه کرد: از جمله کلاسهای دیگری که در سال گذشته برگزار شد، جلسات تفسیر قرآن با حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر از علاقهمندان قرآنی و تفسیر آیات و موضوعات قرآنی توسط ائمه جمعه و مفسران قرآن بود.
سجادی نژاد با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در این ماه پربرکت الهی برگزاری محفل انس با قرآن، کلاسهای آموزش قرآنی از پیشنهاداتی است که برای اجرا در سال جاری مطرح و همزمان با دیگر نقاط کشور محافل جزءخوانی کلامالله مجید در مساجد شهر برگزار خواهد شد.

خبر جدید  مهم‌ترین رسالت در مومن‌سازی، ازاله شک از اندیشه مومنان است

انتهای پیام


منبع :: http://khorasan.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *